Sanal Ofis Kampanyası

Sanal Ofislerde Planofis.com.tr’den Bir Yıl Boyunca Rahat Ettirecek Kampanya!

Uygun fiyatlarla şehrin en merkezi noktasında, prestijli bir adreste ofis kiralamanızı sağlayan sanal ofis çözümleri şimdi şaşırtıcı derecede avantajlı!

İstanbul’da sanal ofis kiralama, toplantı salonu kiralama, hazır ofis kiralama gibi paketleri kaliteli hizmet anlayışıyla sunma hedefiyle yola çıkan Planofis.com.tr, çok keyifli bir kampanya sunuyor. Uygun fiyatla ofis kiralayabileceğiniz kampanyanın detayları şöyle:

Sanal ofis kiralamayı düşünüyorsanız ve 12 ay boyunca kiralayacaksanız ilk 6 ay için %50 indirim alabilirsiniz. Sanal ofis kiraları, dolar ile ödenecek ancak dolar kuru sizin ofisi kullanım süreniz boyunca 3.40 olarak sabitlenecek.

Kampanyadan yararlanarak, aylık sanal ofis kirası olan 100 dolar yerine ilk altı ay 50 dolar ödeyerek prestijli bir adreste, konforlu ve şık bir ofis için ayda sadece 170 TL ödemiş olacaksınız. Üstelik stopaj, emlak komisyonu, ofis mobilyası, sekreterlik hizmeti gibi harcamalarınız da olmayacak.

Sanal Ofis Kiralamak Neden Çok Avantajlı?

Eğer sürekli olarak ve kalabalık bir ekiple ofiste çalışmıyorsanız, modern çözümlerin değişen ihtiyaçlara özel ürettiği sanal ofis seçeneğini keşfetmelisiniz. Böylece tahmininizden çok daha uygun fiyatlarla şehrin en prestijli plazasında ya da iş kulesinde bir ofis adresine sahip olabilir, dilediğiniz zaman da ofisinizde çalışabilirsiniz. Sanal ofis kiralamanın en önemli avantajı, yüksek kira giderinizin olmamasıdır. Ayda 100 dolar gibi başlangıç rakamları ile örneğin Kozyatağı ByOffice Plaza’da ofisiniz olabilir. İş yeri adresi olarak göstereceğiniz bunun gibi plazalardaki ofisinizi dilediğiniz zaman kullanabilir, kullandığınız süre için kira ödersiniz. Ayrıca siz ofiste yokken de telefonlarınız şirketinizin adı ile yanıtlanır, notlar alınır, kargolarınız teslim alınır ya da gönderilir. Sahip olacağınız ofis için mobilya almanıza, dekorasyona, tamirat işlerine, IT kurulumuna para harcamanıza da hiç gerek yok. Üstelik bir şirket açarken kiralayacağınız ofis için ödeyeceğiniz stopaj, emlak komisyonu giderleri de söz konusu değil.

Planofis.com.tr Sanal Ofis Kampanyası İle Hemen 12 Aylık Ofisinizi Kiralayın!

Bir yıl boyunca sistemde kalma sözü vererek, ilk altı ay kiranın yarısını ödeyip İstanbul’da ofis kiralayabilirsiniz. Alacağınız hizmete güvenlik, kargo teslimi, sekreterya, çay-kahve servisi, temizlik, IT kurulumu, tamirat, onarım, dekorasyon da dahildir.

Sanal Ofis Kampanyası ve diğer avantajlarından yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Detaylı Tanıtım Videomuz İçin Tıklayın

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.