Plan Ofis Serviced and Virtual Office Services

Plan Ofis hizmetleri; İstanbul Kadıköy Kozyatağı Plazalar bölgesi, İzmir Bayraklı Folkart Towers, Tekirdağ Çorlu Ballı Business Center gibi bulunduğu şehirlerin en değerli merkezi lokasyonlarında rahatınız için her türlü ihtiyacınızı düşünerek tasarlanmıştır. Plan Ofis; hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis, toplantı odası ve günlük ofis, ofis kullanımı ve sekreterya hizmetleri gibi katma değerli birçok çözüm ile şirketinizi bir adım ileriye taşıyacaktır.

Legal Address

Reduce all the extra costs that you will face during the company opening. Let us provide your legal address.

Prestigious Location

Kozyatağı is on the side road, only 3 minutes from Kozyatağı Metro station. Our office, which is within walking distance, makes it easy for you and your customers to reach.

Ease of Use

If you agree with Plan Ofis, you can move to your office without waiting and start working right away.

Price advantage

Klasik ofis maliyetlerini unutun. Ofisiniz artık size sadece gider olarak değil, fayda sağlayan bir yere dönüşsün. Üstelik her şey hazır ofislerimizin tadını çıkartın.

Flexible Packages

Plan Ofis team thinks, develops and does everything for you. You just focus on your work and take care of your comfort. Click to view our packages now.

Solution Focused

Ofisiniz ile ilgili her şey artık bizim kontrolümüzde. İster Hazır Ofis kiralayın ister diğer hizmetlerimizden yararlanın. Hepsinde yanınızdayız.

You Just Concentrate on Your Business!

Ofisinize dair her şey artık bizim görevimiz.

Plan Ofis olarak çözüm seçeneklerimizle iş ihtiyaçlarınıza en uygun ofis kiralama hizmetlerini sunuyoruz. Aşağıda görmüş olduğunuz Plan Ofis paketlerini ve paket detaylarını inceledikten sonra, bizlerle iletişime geçip sizin için en uygun ofis, hazır ofis ve diğer hizmetlerimiz hakkında yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Virtual Office

Virtual Office Service

With our Virtual Office solutions, you will see that there is a team behind you that supports you from the office while you follow your work outside.

Serviced Office

Hazır Ofis Hizmetleri Plan Ofis

Our Serviced Office solutions invite you to start your business by saving you from all the challenging work in a new office setup.

Shared Office

Paylaşımlı Sanal Ofis Plan Ofis

We offer our shared office solutions to you as another cost-reducing option with the shared use of the services and space required in a workplace.

Virtual Office Plus

Sanal Ofis Hizmeti Plan Ofis

In addition to all virtual office facilities, our Virtual Office Plus solutions also provide office use during working hours, five days a week.

Daily Office & Campus

Günlük Ofis Hizmetleri Plan Ofis

Our Daily Office solutions offer you the opportunity to join a new social network where you can gain new business contacts with the use of common space.

Meeting Room

Toplantı Salonu Plan Ofis

We are with you in the prestigious meetings you will organize with our Meeting Room solutions. If you have an important meeting, let us handle the whole organization.