İstanbul Kozyatağı BYOFFICE Plaza

Those who want to benefit from virtual office, instant office and co-working office services can visit planofis locations BYOFFICE Plaza in Kozyatagı, which is one of the best places in the Anatolian side of Istanbul in terms of location.

Located in the Kozyatagi Plazas area, BYOFFICE is one of our main planofis locations that attracts people with its closeness to public transportation and metro.

Byoffice Plaza Planofis

İstanbul Kozyatağı BYOFFICE Plaza Location

Çorlu Ballı Business Center

Tekirdağ Çorlu bölgesinde Alipaşa Mahallesi, Sülün Caddesi, No:6 – 306 Kat:3 adresinde yer alan lokasyonumuz olan Ballı Business Center ‘da Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis ve Toplantı salonu kiralama hizmetlerimizden yararlanmak ya da bilgi almak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Çorlu bölgemizdeki lokasyonumuz olan eğlence ve iş dünyasının kalbinde yer alan BBC center size, harika iş fırsatlarından da yararlanabileceğiniz, Orion, Kipa ve Trend Arena gibi Avm’lerin ve Çorlu ticaret odasının hemen yanında, son teknolojiyle donatılmış, ofis kullanımınız için özenle hazırlanmış bir çalışma ortamı sunuyor.

Ballı Business Center

Plan Ofis Çorlu Ballı Business Center Location

Izmir Folkart Towers

Planofis is now at your service in Izmir, too!

There is now a place where you can get ready and virtual office services in Izmir’s rising city, Bayrakli. You can benefit from our instant office, virtual office, co-working office and meeting room services in our Izmir location. Mikrofis is located in Folkart Towers in Izmir.

Byoffice Plaza

İzmir Folkart Towers Location