İstanbul Kozyatağı Byoffice Plaza

İstanbul Anadolu Yakası’nda lokasyon itibariyle en iyi yerlerinden biri olan Kozyatağı‘nda sanal ofis, hazır ofis ve paylaşımlı ofis hizmetlerinden faydalanmak için BYOFFICE Plaza’da bulunanan yerimizi ziyaret edebilir, ofislerimizi gezebilirsiniz. Kozyatağı Plazalar bölgesinde yer alan BYOFFICE merkezi konumuyla toplu taşıma ve metroya yakınlığı ile insanlara daha cazip gelen başlıca lokasyonlarımızdan biridir.

ByOfis Plazanın iş ve ticaret merkezi anlamında Kadıköy Plazalar bölgesinde bulunması da işinize ek bir avantaj sağlayacaktır. Şık, ferah, konforlu odalarımız müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki nedenlerden. Ayrıca otopark hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Byoffice Plaza

Plan Ofis Danışmanlık & Ofis Yönetimi Kozyatağı Plaza Lokasyon

Çorlu Ballı Business Center

Tekirdağ Çorlu bölgesinde Alipaşa Mahallesi, Sülün Caddesi, No:6 – 306 Kat:3 adresinde yer alan lokasyonumuz olan Ballı Business Center ‘da Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis ve Toplantı salonu kiralama hizmetlerimizden yararlanmak ya da bilgi almak için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Çorlu bölgemizdeki lokasyonumuz olan eğlence ve iş dünyasının kalbinde yer alan BBC center size, harika iş fırsatlarından da yararlanabileceğiniz, Orion, Kipa ve Trend Arena gibi Avm’lerin ve Çorlu ticaret odasının hemen yanında, son teknolojiyle donatılmış, ofis kullanımınız için özenle hazırlanmış bir çalışma ortamı sunuyor.

Ballı Business Center

Plan Ofis Danışmanlık & Ofis Yönetimi Çorlu Ballı Business Center Lokasyon

İzmir Folkart Towers Plaza

İzmir’in yükselen şehri Bayraklı da hazır ve sanal ofis hizmeti alabileceğimiz bir yer Folkart Towers. Plan Ofis‘in İzmir lokasyonunda hazır ofis, sanal ofis, toplantı odası, paylaşımlı ofis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İzmir’in en büyük binası olan ve Avrupa da ise en büyük binalardan kabul ediliyor.

Lokasyonu itibariyle size İzmir’in uçsuz bucaksız deniz manzarasında, ferah ve huzurlu bir ortamda çalışma imkanı sunuyoruz. Ayrıca Folkart Towers’ta günlük iş stresinizden uzaklaşabileceğiniz bir avm de bulunmakta. Şehrin tam ortası sayılabilecek Bayraklı’ya kendi aracınız,toplu taşıma ve metro ile ulaşımınız çok kolaydır.

Byoffice Plaza

Plan Ofis Danışmanlık & Ofis Yönetimi Folkart Towers Lokasyon