Günlük Ofis

Günlük ofis kiralama hizmeti, çok sık ofis ihtiyacı olmayan kişiler için uzun dönem kiralanan ofislere kıyasla maliyet açısından büyük avantajlar sunmaktadır. Kısa süreli, sessiz, sakin ve güvenilir bir çalışma ortamına ihtiyacınız varsa günlük ofis çözümlerimiz tam da size göre. Bu seçenekle, son teknoloji ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir ofisten beklentilerinizi karşılamanız kısa süreler için de olsa mümkün kılınıyor.

Üstelik Plan Ofis’in muhteşem lokasyonları ile işinize prestij katıyor! Plan Ofis sayesinde Kozyatağı ya da Bayraklı’da günlük ofis kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Günlük Ofislerimizi kiralamak ya da hizmetlerimiz hakkında fikir almak, bilgi edinmek için bizi ziyaret edebilirsiniz. İstanbul Anadolu yakasının en prestijli lokasyonlarından birinde bulunan ve günlük ofislerimizi konumlandırdığımız ByOffice plaza, e-5 yan yol üzerinde Kozyatağı Hilton’a çok yakın bir noktada bulunuyor. Ayrıca Carrefoursa Kozyatağı, metro istasyonu gibi alanlara yürüme mesafesindeyiz.

Günlük ofislerimizden faydalanmak için siz sadece Notebook’unuzu kapıp gelin. 5 Dakika içinde çalışma masanız ve kahveniz hazır!

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Neden Günlük Ofis Kiralamalıyım?

Kısa dönemli çalışacak sessiz ve güvenilir bir yer ihtiyacı duyduğunuzda en son teknoloji ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep edebileceğiniz hali hazırda sizler için bekletilen ürün ve hizmetler ile Plan Ofisten günlük ofis kiralayarak ihtiyaçlarınızı çok hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Aynı zamanda sıcak içeceklerden ücretsiz yararlanırsınız, ziyaretinize gelen misafirleriniz karşılanır ve yönlendirilir, gün boyunca fiber internet’e ve asistanlık hizmetine sahip olursunuz.

Günlük Ofislerimiz; İstanbul Anadolu yakasının en önemli iş noktalarından biri olan Kadıköy’e bağlı Kozyatağı bölgesindedir. Global hizmet veren bankalar, hastaneler, oteller, iş merkezleri, plazalar, alışveriş merkezleri ve güçlü bir ulaşım ağı ile çevrelenmiş olan Kozyatağı, hem Maslak ve Levent’e göre daha sakin ve daha az yorucu hem de oldukça konforlu bir çalışma alanı sunar.

Hazır Ofis

Hazır Ofis Çözümleri

Hazır Ofis çözümlerimiz sizi yeni bir ofis kurulumundaki tüm uğraştırıcı işlerden kurtararak işinizin başına davet ediyor.