Paylaşımlı Ofis

Paylaşımlı ofis bir işyerinde bulunması gereken hizmetlerin ve mekanın ortak kullanımıyla maliyeti azaltıcı bir diğer seçenek olarak karşımıza çıkar. Sanal ofis Plus kullanımına oldukça benzerdir. Sanal ofis Plus’ın tanıdığı tüm imkanlar paylaşımlı ofislerde de geçerli olmakla birlikte, hafta içi ve hafta sonu 7/24 ofis kullanım hakkına sahip bir paket olması ile bu süreçten ayrışır.

Hazır ofis çözümlerinin size pahalı geldiğini ancak sanal ofis ya da sanal ofis plus çözümünün de yeterli olmadığını düşünüyorsanız, paylaşımlı ofislerimizi görmenizi tavsiye ederiz.

Günlük hayatımızda kahve satılan yerlerde önünde bilgisayarı açık ve kahve içen kişilere sıklıkla denk geliyoruz. Bu kişilerin büyük çoğunluğu ya freelance çalışanlar ya da sahada çalışanlardan oluşmaktadır. Paylaşımlı ofis dediğimizde de benzer şekilde bilgisayarınızı yanınıza alıp bir masaya oturarak iş yaptığınız ortak kullanımlı fiziki bir ofis düşünebilirsiniz.

En büyük avantajı paylaşımlı ortak ofis ile yaptığınız işi ve bulunduğunuz ortamı daha kurumsal bir hale getirebilmenizdir.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Paylaşımlı Ofis Kiralama Hizmeti

Çorlu AVM’ler bölgesi, Ballı Business Center’da ya da İstanbul Anadolu yakasında, Kadıköy Kozyatağı gibi merkezi bir konumda hem bir cafe rahatlığını hem de bir şirket kurumsallığını ayna anda elde etmek istemez misiniz?

Paylaşımlı ofislerin içerisinde sanal ofis plusta yer aldığı gibi elektrik, su, internet, ısıtma, soğutma, sekreterlik, resmi adres kullanılabildiği için kargo takibi gibi temel hizmetler ücretsiz olarak verilir. Özellikle sekreterya hizmetinde kurumsal numaralar alınabiliyor olması, bu numaranın kartvizite yazılması ve arayan müşterilere canlı sekreter ile karşılık veriliyor olması prestij anlamında olumlu katkı sağlamaktadır.

Hazır ofisin tüm imkanlarından yararlanabileceğiniz 7/24 kullanabileceğiniz bir çalışma alanını sizin için rezerve edilmiştir.

Bu ofisleri özellikle yeni bir iş kuranlar, freelance dediğimiz serbest çalışanlar, girişimciler tarafından rahatlıkla kullanılabilirler. Bu yöntemi hali hazırda ofisi olan kişiler de maliyetleri düşürmek adına tercih edebilmektedirler.

Hazır Ofis

Hazır Ofis Çözümleri

Hazır Ofis çözümlerimiz sizi yeni bir ofis kurulumundaki tüm uğraştırıcı işlerden kurtararak işinizin başına davet ediyor.