Ataşehir Sanal Ofis

Ataşehir Sanal Ofis anadolu yakasında sanal ofis kiralamak isteyen herkes için kolaylık sağlayan bir lokasyondur. Planofis olarak sizlere alternatifleri sunmak için buradayız!

Pek çok kurumun, şahıs şirketinin ve yeni girişimcilerin tercih ettiği sanal ofis kavramının lokasyonu oldukça önelidir. Sonuç olarak kargo, fatura, şirket adresi gösterilecek bu adreslerin prestijli bir biçimde Ataşehir, Kozyatağı, Bostancı gibi merkezi yerlerde olması her zaman avantajdır. Ataşehir sanal ofis kiralama hususu oldukça basit. Sanal ofis, kiralayarak bir çok masraftan kurtulan yeni girişimci olduğu kadar şube açmak isteyen pek çok firma sahibi de mevcut.

Ataşehir’de sanal ofis

Özellikle Bu sistemi tercih edenler freelance çalışanlar, proje bazlı ofis gereksinimi olanlar, şube açmak isteyenler, ilk etapta ofis tarafına τok fazla para yatırmak istemeyen bunun yerine bu yatırımlarını kendi işine ayırmayı planlayan kişilerdir. Peki neden Planofis ? Basit olarak hem ucuz, hem verimli hem de kaliteli bir ofis lokasyonu imkanı sizlere sunuyor.
Fiziksel bir ofis ihtiyacı olmayan pek çok şirket mevcut, bu durumda sanal ofis kiralarlar.. Dolayısıyla bu şirketlerin ve şirket yöneticilerinin ofis giderlerini minimumu indirmek gibi planları her zaman vardır. İyi bir yönetim ekonomiden geçer.Ve Ataşehir sanal ofis hizmeti ekonomik anlamda giderleri aşağıya çekiyor, kaliteli bir fatura adresi sağlıyor. Kartvizitinizi verdiğiniz kişilere bırakabileceğiniz kaliteli bir iş yeri adresi imajı da yanında ek bir avantaj.

Ciddi anlamda Ataşehir sanal ofis tavsiye edeceğimiz bir lokasyondur. Ataşehir gibi bilinen, marka imajı yaratan hem konutların hem iş merkezlerinin fazla olduğu bir semtte ofis adresinizin olması sizin kalite göstergenizdir biridir. Dolayısıyla toparlayacak olursak Ataşehir’de bir ofisiniz olması her açıdan sizin için avantajlıdır.Fakat sanal ofisinizin olması ekstra bir çok özellik beraberinde getirir.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Ataşehir Hakkında

Ataşehir Sanal Ofis Plan Ofis

Düzenlemeye göre Üsküdar’a bağlı üç (Örnek, Esatpaşa ve Fetih), Kadıköy‘e bağlı yedi (Atatürk, Barbaros, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Yenisahra), Ümraniye’ye bağlı üç, Kartal’a (Samandıra) bağlı bir mahallenin birleşmesiyle kurulan Ataşehir anadolu yakasının en prestijli lokasyonlarındandır.