Toplantı Salonu

Toplantı salonu kiralama hizmeti, düzenleyeceğiniz prestijli toplantılarda yanınızda oluyoruz. Düzenlemeniz gereken acil bir toplantınız varsa bırakın size biz yardım edelim. Profesyonel bir ekip tarafından karşılanan misafirlerinizi tam donanımlı toplantı odalarımızdan birinde ağırlayabilirsiniz. İnternet, projeksiyon, çay-kahve servisleri ya da isteğe bağlı özel ikramlar, IT desteği, Bilgisayar temin ve kurulumu gibi hizmetlerimizle misafirlerinizle bir araya gelmeniz artık çok kolay.

Saatlik ya da günlük kiralama seçenekleriyle her seviyeden müşterinizi prestijli ve konforlu toplantı odalarımıza davet edebilirsiniz.

Hem kendi bünyenizde ekibinizle hem de müşterilerinizle gerçekleştirebileceğiniz eğitim, seminer, sunum ve özel günler için Kadıköy Kozyatağı’nda bulunan toplantı salonlarımız sizleri bekliyor.

Her seviye de müşterilerinizi ve misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz prestijli toplantı odalarımız ve eğitim salonlarımızda konforu ve kaliteyi bir arada bulabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Prestijli Toplantı Salonları

Gerçekleştireceğiniz eğitim ve seminerler, toplantılar ya da konferanslarınızın ortamı işinizin başarıya ulaşmasında büyük rol oynar. Ancak başarının altında yatan en önemli unsurlardan biri de bilginin sunulma şekli ve sunulduğu ortamın kalitesidir. Yerinde, zamanında ve kurallarına uyularak yapılan toplantılar iş hayatında en büyük avantajınız haline gelir. Toplantılarla müşterilerinizi daha iyi tanıma ve kendinizi daha iyi tanıtma imkanı yakalayabilirsiniz.

Deneyimli ekibimizle toplantı salonları konuklarınızın ve sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hazır bulunmaktadır. Plan ofis ayrıca size telefon servisi, LCD ekran, projektör ve yiyecek hizmetleri, Bilgisayar ve IT teknik destek ve danışmanlığı gibi ek hizmetler ve istediğiniz toplantı düzenini seçme imkanı da sunmaktadır. Seçilen toplantı düzeni sizinle iletişime geçtikten kısa bir süre sonra, istediğiniz şartlar dahilinde düzenlenmiş ve istediğiniz teknik ekipmanlarla donatılmış olarak hizmetinize sunulur.

Kozyatağı Byoffice Plaza’da Eğitim & Toplantı salonlarımız size prestij katıyor.

Paylaşımlı Ofis

Paylaşımlı Ofis Çözümleri

Paylaşımlı ofis çözümlerimizi bir işyerinde bulunması gereken hizmetlerin ve mekanın ortak kullanımıyla maliyeti azaltıcı bir diğer seçenek olarak sizlere sunuyoruz.

Toplantı Salonu
Plan Ofis Toplantı Odası

Günlük Ofis & Kampüs

Günlük Ofis Çözümleri

Günlük Ofis çözümlerimiz ortak alan kullanımıyla yeni iş bağlantıları elde edebileceğiniz yeni bir sosyal ağa katılma imkanı sizlere sunmaktadır.