Kadiköy Günlük Ofis

Özellikle kısıtlı bütçelerle kurulan küçük şirketler müşterilerini ofislerine davet ederken çekingen davranırlar. Bir yandan ürün veya hizmetlerini tanıtmaya çalışırken, diğer yandan da ofis ve eleman maliyetleri daima akılda bir soru işareti olarak durur. Bunun gibi durumları Kadıköy günlük ofis kiralama hizmeti ile çözmek mümkündür. Hem uygun bütçeli hem de prestijli bir ofisi kısa vadeli olarak kiralamak sizin için büyük bir avantaj sağlayacaktır.

İstanbul içinde ofis konusunda sıkıntı yaşayan bir başka grup ise, Türkiye’nin farklı kentlerinde üretim yapan ve İstanbul’daki firmalara satış yapan üreticilerdir. İstanbul’a satış için geldiklerinde ürünlerini sergileyebilecekleri bir ofis, showroom, toplantı odası bulma konusunda sıkıntı yaşarlar. Tüm bu sorunların çözümü için Kadıköy günlük ofis kiralama hizmeti en uygun alternatiftir. Verdiğimiz hizmet İstanbul’un her yerinden metro, metrobüs, vapur ve Marmaray ile ulaşılabilecek bir konumda olup hem de çok uygun fiyatlıdır. Bu hizmetimiz sayesinde müşterilerinizi günlük olarak kiralayabileceğiniz ofisinizde ağırlayabilir, tüm ofis araç gereçlerini kullanabilir ve yiyecek içecek hizmeti de alabilirsiniz.

kadıköy günlük ofis

Bunun dışında dilerseniz ofisimizi adres olarak gösterebilir ve kargo, mektup, dosya gibi evrakların kuryeler tarafından ofisimize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece gün içinde kurye beklemek derdinden kurtulur, akşam saatlerinde kargo şubelerinde paket teslim almak veya teslim etmek için sıra beklemek zorunda kalmazsınız. Siz, işinizle ilgilenirsiniz biz de sizin işinizi kolaylaştırmak için gerekli ortamı en iyi şekilde sağlarız.

Kurumsal bir imaj sağlamanıza destek verecek toplantı odası hizmetlerimiz ile siz de müşterileriniz ile kafelerde değil temiz bir ofis ortamında buluşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre şekillenecek https://www.Planofis.com/kadikoy-toplanti-odasi Kadıköy toplantı odası fiyatlarını öğrenerek misafirlerinizi birlikte ağırlamamıza imkân verebilirsiniz. Modern görünümlü ofislerimizde sizin için her zaman donanımlı bir yer ayırdığımızı sakın unutmayın.

  • Teknik açıdan tam donanımlı,
  • Çay-kahve ikramı dışında istediğiniz seçeneklerin hazır edildiği,
  • Kurumsal imajınızı güçlendirecek ve
  • Telefon servisi ile desteklenen toplantı odalarımızda siz de sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Kadıköy Günlük Ofis Fiyatları

Kadıköy metrobüs bağlantısı, Marmaray geçişi ve Anadolu yakasında hizmet veren geniş metro ağı sayesinde Anadolu yakasının en önemli iş merkezlerinden biri haline gelmiştir. Kadıköy günlük ofis fiyatlarını öğrenerek siz de kısa süreli ofis ihtiyaçlarınızda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kısa süreli ofis ihtiyacı nedir diye düşünüyorsanız bizi yakından tanımanızın zamanı gelmiş demektir. Ofis kiralama hizmeti için her zaman ulaşabilirsiniz.

Eğer kendi işinizi kurmak istiyorsanız ve ciddi bir birikiminiz yoksa işiniz zordur. Şirketimiz sizin için özel olarak hazırladığı ofisinde size de bir oda ayırarak işlerinizi kurumsal bir çatı altından yürütmenize olanak sağlamaktadır. Şirketlerin ihtiyacı olan her türlü kırtasiye, iletişim hatları, kargo hazırlıkları ve misafirlerin ağırlanması sürecinde hazırlıkları yapar ve istediğiniz ortamı siz e sunarız. Size gerekli olan süre bitene kadar bizim misafirimiz olabilir ve sadece kullandığınız şeye ödeme yapma avantajından yararlanabilirsiniz. Kendi işinizi yürütmek için bir ofis kiralamanın maliyetleri hakkında hiçbir fikriniz var mı?

Kadıköy günlük ofis fiyatları ile bütçenizi zorlamadan kurumsal bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Bu şekilde sizi ziyarete gelecek olan müşterilerin gözündeki değeriniz artar ve kendinizi daha iyi ifade ederek yeni iş bağlantılı yapabilirsiniz. Büyük bir metropol olan İstanbul’da özellikle Anadolu Yakası’nda takip edeceğiniz işler için istediğiniz günlerde ofisimizi ofisiniz olarak kullanabilirsiniz. Son teknolojiler ile donanımlı, sakin, modern ve huzurlu bir ofisten içeri adım attığınızda verdiğiniz kararla guru duyacaksınız.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.