Hazır Ofis

Plan Ofis’in Hazır Ofis hizmeti sizi yeni bir ofis kurulumundaki tüm uğraştırıcı işlerden kurtararak işinizin başına davet ediyor. Hazır ofis nedir sorusuna yanıt arıyorsanız size; Kira, tadilat, elektrik, su, internet, ofis gereçleri, stopaj ödeme, temizlik gibi zahmetlere girmeden ve bu maliyetleri düşünmeden gerekli tüm imkanlar önceden ayarlanarak çalışma ortamınızın hazır hale getirildiği ofis konsepti olarak açıklayabiliriz.

Klasik bir ofis kiraladığınızda karşılaşacağınız bütün masraflardan kurtarıyoruz!

Hazır ofis kiralama ile telefonlara firma isminizle yanıt verilen sekreterlik hizmeti, resepsiyon ve danışma hizmeti, posta ve kargo takip hizmeti, cafe hizmeti gibi tüm alternatif hizmetler profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştiriliyor. Diğer yandan tamir işleri, bozulan cihazlar ya da internet bağlantısı sizin sorumluluğunuzda değil,  bizlerin sorumluluğunda oluyor.

Hazır Ofislerimizi, günün en trend dekorasyon malzemeleriyle oldukça şık ve konforlu bir biçimde dekore ediyoruz. Ofisinizin temizliği, misafirlerinizin karşılanması, içecek servisi, ek istekler, otopark ve güvenlik hizmetini de  bu pakete dahil ediyoruz.  Zamandan tasarruf ettiğiniz bu süreçte size sadece bilgisayarınızı almak ve çalışmaya başlamak kalıyor.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Avantajlar Hazır Ofis Klasik Ofis
Kısa Dönem Kiralama İmkanı Var Yok
Stopaj Yok Var
Aidat Yok Var
Asistanlık Hizmeti Ücretsiz Ücretli
Mobilya Ücretsiz Ücretli
Yerel Telefon Hattı Ücretsiz Ücretli
Fiber İnternet Ücretsiz Ücretli
Posta & Kargo Takibi, Yönetimi Ücretsiz Ücretli
Misafir Karşılama, Yönlendirme Ücretsiz Ücretli
Sıcak İçecekler Ücretsiz Ücretli
İkramlar Ücretsiz Ücretli
Ofis Temizliği Ücretsiz Ücretli

Sanal Ofis

Sanal Ofis Hizmeti

Sanal Ofis çözümlerimizle siz dışarıda işlerinizi takip ederken, arkanızda sizi ofisten destekleyen bir ekip olduğunu göreceksiniz.

Hazır Ofis Kiralama Hizmeti

Özellikle iş kalitesine önem veren şirketler, iş yerlerini büyük plazalarda ya da merkezi yerlerde kurmak istiyorlar. Bu yerlerde tam donanımlı bir ofis kiralamak ve bu ofisi ihtiyaçlara göre düzenlemek yüksek maliyetlere katlanmak anlamına geliyor. Ancak günümüz teknolojisiyle bir şirketi bir telefona ya da bilgisayara sığdırmak çok kolay. Öyleyse geriye tek bir sorunumuz kalıyor; prestijli bir adreste, tam donanımlı ve az maliyetli bir ofis. İhtiyacınız kadar kullanabileceğiniz, gereksiz maliyetlerden kaçabileceğiniz, daha büyük veya daha küçük seçenekleriyle bir ofis içinde birden fazla hizmeti sunan hazır ofislerimiz artık yanınızda.

Start-up bir projenin sahibi ya da hedefleri olan bir girişimciyseniz bilgisayarınızı almanız ve işinizin başına geçmeniz yeterli. Artık İstanbul gibi ekonomik potansiyeli yüksek bir şehirde, iş sahibi olmak için iki kere düşünmek ve yüksek maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Anadolu yakasının gelişime ve değişime en açık yerlerinden olan Kadıköy Kozyatağı ya da İzmir Bayraklı gibi prestijli bir konumda Hazır Ofisiniz sizleri bekliyor.

Üstelik metroya ve birçok bağlantı yoluna yakınlığıyla dilediğiniz zaman İstanbul Anadolu yakasındaki ya da İzmir Bayraklı’daki hazır ofisinize ulaşabilirsiniz.

Prestijli bir adreste ofis sahibi olmak artık bu kadar kolay. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve sizin için uygun olan esnek kontrat şartlarından birini seçmek. Hazır ofis kiralayın; kira kontratı, stopaj, aidat, internet, su, elektrik, ısınma, soğutma, mobilya dekorasyon, temizlik, çay, kahve gibi sabit giderlerin tamamından kurtulun.

Hazır Ofis
Byoffice Plaza
İzmir Folkart Plaza

Hazır Ofislerimizde İç Mekan

Ayrıca ofislerimizin iç mekan tasarımları, farklılaştırılmış ofis mekanlarının, sanal ofis sistemleri ve personel hizmetleri ile birlikte belirli süreler için paketler halinde farklı kullanıcılara kiralandığı çalışma mekanlar olarak dizayn edilmiştir.

Sadece işinize odaklanmanız için size Hazır Ofis çözümlerimizi sunuyoruz.

Esnek kontrat süreleri ile prestijli bir adreste, modern mobilyalarla döşenmiş, tüm ofis araçları ile donatılmış bir yerde çalışırken bütçenizi ofisiniz için değil yatırımlarınız için kullanın.

Yukarıda gördüklerinize ek olarak daha birçok avantajını öğrenmek için hemen Plan Ofis satış ve destek hizmetleri danışmanlarımız ile iletişime geçin.

Ofis Çözümleri Plan Ofis
Profesyonel Hazır Ofis Çözümleri Plan Ofis