Sanal Ofis Plus

Sanal Ofis Plus

Sanal Ofis Plus paketimiz ile tüm sanal ofis imkanlarının yanında, hafta içi beş gün mesai saatleri içerisinde ofis kullanımı da sağlanmaktadır. Böylelikle düzenli çalışma ortamı ve saatlerine sahip olurken, kendinizi işinizde hissedebileceğiniz tüm imkanlar size sunulmuş olacaktır.

Sanal ofis ayrıcalıklarının tamamını kapsamasının yanında ayda Beş (5) iş günü mesai saatlerinde sizlere ofis kullanımını da sunmaktadır.

Plan Ofis çözümleri ile, en ekonomik ve en ideal seçenekleriyle tüm girişimci ve şirketlerin yanında yer alır. Prestijli bir adres, Asistanlık hizmeti (telefonlarınızın şirketinizin adıyla karşılanması), Kargo hizmeti, Size özel sabit telefon numarası tahsisi, fax hizmeti gibi bir çok hizmeti çok düşük bütçelerle sağlayabilir ve iş hayatınızda rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Aynı zamanda Sanal Ofis Plus hizmetimizden yararlanırken ofis kullanımınız esnasında sabah kek ve simit gibi yiyeceklerimizin yanı sıra, gün boyunca çay, Türk kahvesi, filtre kahve, bitki çayları gibi sıcak içeceklerimizin tamamından da ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Sürekli değil zaman zaman kullanabileceğiniz, maliyetlerinizi minimuma indirebileceğiniz ofis çözümlerimizi deneyin!

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Sanal Ofis Plus Paketimizi Kimler Tercih Etmeli?

Sanal Ofis paketimizin gelişmiş bir sürümü olan Sanal Ofis Plus versiyonunu, artık sanal ofis yetmeyen ve aynı zamanda ayda 5 gün kadar fiziksel bir ofis alanına ihtiyaç duyabilecek  freelance çalışan ekipler,  Startup proje geliştirenler, yeni şirketleşen gerçek kişiler tercih edebilirler ve ofis avantajlarından yararlanabilir.

Bu sayede sizler sadece işinize odaklanırken diğer tüm hizmetleri oldukça uygun bütçelerle Plan Ofis Yönetim ve Danışmanlık’a bırakmış olursunuz. Sürekli değil zaman zaman kullanabileceğiniz, maliyetlerinizi minimuma indirebileceğiniz ofis çözümlerimizi denemek için bizimle 0216 906 00 50 numaralı hattımız üzerinden irtibata geçebilirsiniz ya da Sanal ofis plus ayrıcalıklarından yararlanmak ve daha bir çok avantajı öğrenmek için sayfamızın yan tarafında bulunan formu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Plan Ofis lokasyonları ve çalışma ortamı hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Video’muza da göz gezdirebilirsiniz.

Sanal Ofis

Sanal Ofis Hizmeti

Sanal Ofis çözümlerimizle siz dışarıda işlerinizi takip ederken, arkanızda sizi ofisten destekleyen bir ekip olduğunu göreceksiniz.