Kozyatağı Sanal Ofis

Kısıtlı bütçelerle işe başlayan genç girişimciler

Ofiste gün boyu çalışacak,
Kargoları teslim alacak,
Telefonlara cevap verecek bir elemana bütçe ayıramazlar.
Sabit giderler her iş sahibinin belini büken ve zorlanmasına neden olan sebepler arasında sayılabilir. Ürün veya hizmetlerini tanıtmaya çalışırken ofis ve eleman maliyetlerini sürekli olarak düşünen işverenlerin kafaları sürekli meşgul olur. Bu ve bunun benzeri durumları Kozyatağı Sanal Ofis kiralama hizmeti ile çözmek oldukça kolaydır. Bu hizmet sayesinde hem uygun bütçeli hem de prestijli bir ofisi kısa veya orta vadeli olarak kiralayabilirsiniz.

İstanbul’da uygun bütçeli ve merkezi yerde ofis kiralamak çok maliyetlidir. Avrupa ve Anadolu arasındaki yoğun trafiği çözmek için son zamanlarda hayata geçen metro, metrobüs ve Marmaray gibi projeler iki yaka arasındaki toplu taşıma trafiğini büyük ölçüde rahatlatmıştır. Anadolu yakasındaki ulaşım sorununu çözen bu projeler nedeniyle özellikle Kadıköy çevresinde ofis kiraları oldukça artmıştır. Hatta sanal ofis fiyatları bile oldukça yüksektir.

Kozyatağı Sanal Ofis kiralama hizmeti yüksek kiralar için uygun bir çözüm alternatifidir. Bu hizmet sayesinde müşterilerinizi

Sanal ofisinizde ağırlayabilir,
Ofis araç gereçlerini kullanabilir ve
İkram hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.
İsterseniz ofisimizi adres olarak gösterebilir ve evrakların kuryeler tarafından ofisimize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece gününüzü planlarken kuryelerin geliş saatlerini dikkate alarak bir program yapmak zorunda kalmazsınız. İşinizle ilgilenirsiniz, müşterilerinizi ziyaret edersiniz, fuarlara katılırsınız. Biz de işinizi kolaylaştırmak için gerekli ofis ortamını en uygun maliyetlerle sağlarız.

Kozyatağı Sanal Ofis Plan Ofis

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.