Anadolu Yakası Hazır Ofis

Planofis, sürekli gelişen yenilikçi yüzü ve teknolojik altyapısı ile İstanbul / Anadolu yakasında hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul’un eşsiz güzelliklerinin bulunduğu bu yakası işi için prestijli bir ofis , adres , çalışma ortamı isteyen herkes için ideal bir konumda. Üstelik sektörel olarak en rekabetçi fiyatlar ile Planofis’in Anadolu Yakası Hazır Ofis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz, daha önce bu sayfada anlattığımız sanal ofis hizmeti sizin için yeterli değilse, sizlere hazır ofis kiralamanızı öneririz. Hazır ofis konusunda daha detaylı bilgi almak için Hazır Ofis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Hazır Ofisler

Hazır ofis kiralarken en önemli noktalardan biri konumu ve maliyetidir. İş hayatı zorluklarla dolu bir süreçtir. Bu süreçte maliyet hesaplaması her girişimci & iş sahibinin yapması gereken ilk ve temel hesaplamadır. Son dönemlerde hazır ofislerin kullanımı devamlı artmaktadır. Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir çok kurum mevcuttur. Planofis, Anadolu yakasında hazır ofis hizmeti almak isteyen herkese yardımcı olmaktadır. Anadolu yakasında ise özellikle Kozyatağı, Bostancı, Kadıköy, Göztepe ve Ataşehir gibi yükselen değerler de faaliyet göstermektedir.

Anadolu Yakası Hazır Ofisler

Planofis, Kadıköy / Kozyatağı mevkisinde, ulaşımı en kolay konumdadır!

Eski suskunluğunu bozan Anadolu yakası sürekli gelişen altyapısı, trafik sorununu ortadan kaldıran projeler ile daha da cazip hale gelmeye başladı. Eskiden Avrupa yakasında ikamet eden kişiler Anadolu yakasına trafik sorunu yüzünden gitmeye çekinirken yapılan toplu taşıma projeleri trafiği daha da rahatlatmıştır. Örneğin; Zeytinburnun’dan Kozyatağına 45 dk gibi kısa bir sürede bulunabiliriz. Anadolu yakasında yürütülecek olan sanayileşme, pazarlama, hizmet sektörleri içindeki büyüme Avrupa yakasındaki nüfusu, Anadolu yakasına çekmektedir, Tüm bunlar göz önüne alındığında da Anadolu Yakasından bir ofis tutmak ve bu bölgede gelişmekte olan iş dünyasının merkezinde olarak ona yön vermek sizin elinizde. Anadolu yakasın da fiyatlar Avrupa yakasına göre daha uygun. Özellikle Kozyatağı bölgesi hem merkezi lokasyonu, metroya yürüme mesafesin de olması, sosyal çevre, yeni iş yerleri oluşumu bazı özelliklerinden. Bunların yanında müşterilerimiz için en önemli noktalardan biri kolay ulaşılabilir lokasyondur. Hazır ofis sisteminde müşterileriniz ve çalışma arkadaşlarınız ile Planofis’in size sunduğu iş alanında buluşabilir, alternatif olarak toplantı odalarını kiralayabilir ve işlerinizi kurumsal bir şekilde yürütebilirsiniz.

Hazır ofislerin bir çok avantajı olduğu bilinmektedir. Planofis olarak daha önce bu konulara çok fazla değindik, kısaca anlatmamız gerekirse, Hazır ofis hizmetlerinin içerdiği, hazır eşya içeriği ve tasarım toplamı ile gelişmekte olan ve gizli ofis masraflarından kurtulmak isteyen firmaların en çok tercih ettikleri ve gelişmelerinde önemli bir faktör olarak gösterdikleri yeni nesil bir iş hizmetidir. Hazır ofisler de içerisinde verdiği birçok hizmetten de faydalanabiliriz.Sizlerde geç kalmadan Anadolu yakasında yerinizi ayırtın.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.