Kadıköy Toplantı Odası

Kadıköy bölgesi, son yıllarda yapılan yatırımlar ile birlikte İstanbul’un her bölgesinden kolayca ulaşılabilir bir özelliğe kavuşmuştur. İstanbul’un farklı ilçelerinde bulunan küçük şirketler, Türkiye’nin farklı şehirlerinde merkezi olan firmalar ve de İstanbul’a geldiğinde yerel iş ortaklarıyla görüşme yapmak isteyen uluslararası büyük şirketler Kadıköy toplantı odası ihtiyaçları olduğunda bizi tercih etmektedirler.

 • Sabiha Gökçen Havalimanı,
 • Marmaray,
 • Metro ve
 • Metrobüs yatırımları bu bölgeyi İstanbul’un en popüler ilçelerinden biri yapmıştır.Hem konut hem de işyeri projelerinin hayata geçmesiyle bölgenin nüfusu da artmış, uygun maliyetli ofis bulmak zorlaşmıştır. Bu sorunu tespit ederek çözüm bulmak için yeni ve yaratıcı projeler üreten firmamız, bu bölgede ofis veya toplantı odası ihtiyacı olan şirketlere büyük kolaylıklar sunar.

  Toplantı Odası

  Kadıköy toplantı odası kiralamaya karar verenler, ihtiyaçlarına göre günlük, haftalık, aylık ve hatta saatlik kiralama da yapabilmektedir. Tüm kiralama hizmetlerinde ofis araç ve gereçlerinin kullanılabildiği, yiyecek ve içecek servislerinden faydalanmanın mümkün olduğu hizmet paketlerinden de alınabilir. Müşterilerinizi son derece şık bir ortamda ağırlarken, sizi kendi ofisinizde hissettirebilmek için gerekli tüm desteği konusunda uzman arkadaşlarımız aracılığıyla veririz. Arkadaşlarımız ihtiyacınız olan fotokopi, faks, yazıcı, kalem, not defteri gibi olası tüm ihtiyaçlarınız konusunda her zaman gerekli önlemleri önceden alırlar. Siz işinize ve müşterilerinize konsantre olursunuz, biz de sizin için gerekli altyapıyı büyük bir özenle hazırlarız. Kolay gelsin.

  Kadıköy Toplantı Odası Fiyatları

  Kurumsal bir imaj sağlamanıza destek verecek toplantı odası hizmetlerimiz ile siz de müşterileriniz ile kafelerde değil temiz bir ofis ortamında buluşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre şekillenecek Kadıköy toplantı odası fiyatlarını öğrenerek misafirlerinizi birlikte ağırlamamıza imkân verebilirsiniz. Modern görünümlü ofislerimizde sizin için her zaman donanımlı bir yer ayırdığımızı sakın unutmayın.

  • Teknik açıdan tam donanımlı,
  • Çay-kahve ikramı dışında istediğiniz seçeneklerin hazır edildiği,
  • Kurumsal imajınızı güçlendirecek ve
  • Telefon servisi ile desteklenen toplantı odalarımızda siz de sadece işinize odaklanabilirsiniz.

  Düzenleyeceğiniz tanıtım toplantıları, sezon hazırlıkları hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı workshoplar ve yeni tanıştığınız müşterileri ile kurumsal bir ortamda yapacağınız görüşmeler için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Toplantı esnasında ihtiyaçlarınızı karşılamak için teknik ekiplerimiz ve ikramlarınızı dağıtmak için görevliler ofisinizde hazır bulundurulmaktadır. Müşterilerimize istedikleri toplantı şeklini seçme imkânı sunar ve kararlaştırılan tarihte ilgili mekânları istenen şekilde düzenleriz.

  Siz de Kadıköy toplantı odası fiyatları hakkında fiyat alabilir ve işlerinizi size özel ofisinizden yürütebilirsiniz. Hizmetlerimizi sadece yeni iş kuran kişilerin kullandığını sanmayın. Büyük ve kurumsal bir şirketin sadece Anadolu Yakası’nda hizmet veren elemanları için vermek istediği eğitimler veya fikir alışverişleri için de yakın bir adres seçmeniz zamanı iyi kullanmanızı sağlayacaktır. Toplantılarınıza göstereceğiniz özen size başarılı iş anlaşmaları olarak geri dönebilir. Siz de maliyeti düşünmeyin ve işlerinizi evinizden yürütseniz bile toplantılarınızı ofisimizde yapın.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.