Kadıköy Hazır Ofis

Verdiğimiz hizmetler kapsamında siz de Kadıköy hazır ofis seçeneklerinden yararlanabilir ve işinizi takip etmek için ihtiyaç duyduğunuzda ofisinize gelebilirsiniz. Sizin için hazırlanan bölümde işlerinizi kurumsal bir adres ve iletişim hattı üzerinden sağlayarak anlaşma yapmaya çalıştığınız firmalar üzerinde olumlu bir etki yaratabilirsiniz. Özellikle yeni kurulan şirketler için büyük avantajlar sağlayan paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Sanal ofis paketi yeterli gelmeyen müşterilerimize önerdiğimiz Hazır ofis paketlerimizin diğer ofis kiralama firmalarından farkı elbet lokasyonumuz. İstanbul’un Anadolu yakasında, en prestijli konumda Kadıköy’de hizmet vermekteyiz. Kadıköy Hazır Ofis dediğimiz zaman akla gelen Planofis sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor. Henüz ofisinizi tutmadıysanız Kadıköy’de hazır ofis kiralama gibi bir düşünceniz varsa en doğru yerdesiniz.

Neden Kadıköy

Neden Kadıköy’de Hazır Ofis Kiralamalıyım?” diye bir düşünceniz varsa eğer, Ulaşım olanakları, merkezi iş yerleri oluşu, sosyal çevresi, belediyesi, esnafı, sahili ve daha niceleri ile İstanbul’un köklü ve mütevazı semtidir. Yeni açacağınız şirketiniz ya da mevcutta bulunan şirketinizin lokasyonu için en ideali olacaktır.

Kadıköy hazır ofis fiyatları konusunda da İstanbul’un en ideal lokasyonlarından.

Kadıköy Hazır Ofis

Siz sadece işinize odaklanın ofis kurma işleri ve ihtiyaçlarınız ile biz uğraşalım. Kadıköy hazır ofis fiyatları ile ilgili detaylı olarak bilgi alabilir ve tutmayı düşündüğünüz ofisin kirası ve genel giderleri ile karşılaştırma yapabilirsiniz. Kiralama yapacağınız adreste pek çok altyapı işi ile uğraşmak zorunda kalacağınızı en azından elektrik ve su idaresine giderek kontratı üzerinize alma işlemleri yapmak zorunda kalacağınızı unutmayın.

Hazır ofis hizmetlerimiz ile sizin yerinize tüm ayrıntıları düşünür ve en iyisini kurarız.

  • Aidat,
  • Mobilya kullanımı,
  • Telekom masrafları,
  • Altyapı giderleri ve
  • Internet kullanımının dâhil olarak hesaplandığı hazır ofis seçeneklerimizi gördüğünüz zaman aklınız başka bir şey düşünemeyecek.

Ayrıca fiziksel bir ofis alanına ihtiyacınız yoksa kadıköy sanal ofis‘de size uygun olabilir

Anadolu Yakası’nın en prestijli bölgesinde yer alan ofisimizde size de bir oda ayırmaktan mutluluk duyacağız. Ofisinizi yeri geldiğinde misafirlerinizi ağırlamak için kullanabilir, yeri geldiğinde de işlerinizi koordine etmek için kullanabilirsiniz. Sizin taleplerinize göre şekillendireceğimiz hizmet seçeneklerimiz ile size ideal bir çalışma ortamı sunar ve ofis işlerinizi sizin adınıza biz hallederiz.

Kadıköy hazır ofis fiyatları hakkında bize mail yolu ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Sizin için uygun olan şartları dikkate alarak vereceğimiz bütçeler ile yeni kuracağınız işte bizde sizin yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız. Siz de esnek kontrat sürelerine bağlı kalarak, modern bir ofiste, kırtasiye malzemeleriniz masanızda ve sabit giderlerin olmadığı bir çalışma hayatına bizimle merhaba diyebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.