Sanal Ofis

Sanal Ofis hizmeti aslında fiziki anlamda var olan ancak kiralayan kişinin aktif olarak kullanmadığı bir ofis şeklidir. Yani Sanal Ofis nedir diye soruyorsanız; siz dışarıda işlerinizi takip ederken, arkanızda sizi ofisten destekleyen bir ekip olduğunu düşünebilirsiniz. İşlerinin büyük çoğunluğunu internetten yürüten, sürekli sahada olan ya da home ofis çalışan biriyseniz sanal ofis kullanmak sizin için ideal bir çözüm olacaktır.

İşlerinizin büyük kısmını internetten yürütüyorsanız, Sanal Ofis tam size göre!

Ofisiniz olmadan da sabit bir ofisin tanıdığı tüm imkanlardan faydalanabilmeniz artık bu yolla mümkün kılınıyor. Sanal Ofis kiralayarak, çalışmalarınızı sürdürürken kullanabileceğiniz İstanbul Anadolu yakasının incisi Kadıköy, Kozyatağı’nda ya da İzmir Bayraklı’da prestijli bir iş adresi ve firmanız adına yanıtlanan telefonlarla müşterilerinize güven aşılayabilirsiniz.

Size özel telefon numarasıyla telefon yanıtlama hizmeti, posta ve kargo takip hizmeti, fax hizmeti gibi süreçler gün içerisinde e-posta adresinize iletilerek iş sürecini daha kolay takip etmeniz sağlanıyor.

Dilerseniz saatlik ya da günlük kullanabileceğiniz tam donanımlı sanal ofislerle toplantılarınızı organize edebilirsiniz. Artık hayallerinizi gerçekleştirmek ve kendi işinizin sahibi olmak düşündüğünüz kadar zor değil.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.

Sanal Ofis Fiyatları

Plan Ofis olarak işinize & girişiminize katkımız olsun, siz sadece işinize odaklanın istiyoruz. Bu nedenle sanal ofis hizmeti kapsamında fiyatlarımızı düşürerek size en ucuz sanal ofisleri sunmak için harika kampanyalar üzerinde çalışıyoruz. Uygun fiyatlarla şehrin en merkezi noktalarında, İstanbul Anadolu Yakası ve İzmir Bayraklı gibi konumlarda prestijli bir adreste ofis kiralamanızı sağlayan sanal ofis çözümlerimiz şimdi şaşırtıcı derecede avantajlı! Bu avantajlardan yararlanmak için bize 0216 906 00 5o numaralı hattan satış ve destek danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Eğer işinizi yaparken fiziksel bir ofise de ihtiyacınız oluyorsa Sanal Ofis Plus sayfamızı ya da bir çok avantaja sahip olduğunuz Hazır Ofis sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İzmir Folkart Sanal Ofis Hizmeti
Kozyatağı Byoffice Sanal Ofis Hizmeti

Sanal Ofis Faydaları Nedir?

Plan Ofis‘in sanal ofis ya da sanal ofis plus paketlerinden herhangi birini kiralamak yeni kurulan şirketler için büyük avantaj sağlar. Yeni bir şirket kurdunuz ve kartvizitinizde ev adresiniz mi var? Kargolarınız evinize geliyor ve kimse olmadığı için geri mi dönüyor? Müşterileriniz toplantı yapmak istediğinde kafelere mi davet ediyorsunuz? Müşteriniz ile sanal toplantılar yapmak yerine, sanal ofis adresinizde gerçek bir marka imajı oluşturarak toplantılarınızı İstanbul Kadıköy Plan Ofis’ten uygun fiyata sanal ofis kiralayarak giderebilirsiniz.

Sürekli sahada bulunuyor fakat zamanı gelince prestijli toplantılar, çalışma alanları ihtiyacınız oluyorsa dışarıda bulunduğunuz süre boyunca boş yere kira vermemek için Plan Ofis’i seçin!

Plan Ofis çözümleri, bu gibi sorunlar yaşayan herkesin en ekonomik ve en ideal seçenekleriyle yanında. Prestijli bir adres, Asistanlık hizmeti (telefonlarınızın şirketinizin adıyla karşılanması), Kargo hizmeti, Size özel sabit telefon numarası tahsisi, fax hizmeti gibi bir çok hizmeti çok düşük bütçelerle sağlayabilir ve iş hayatınızda rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Sanal ofis hizmeti ayrıcalıklarından yararlanmak ve daha bir çok avantajı öğrenmek için izin verin sizi arayalım.

Sürekli değil zaman zaman kullanabileceğiniz, maliyetlerinizi minimuma indirebileceğiniz ofis çözümlerimizi bugün denemeye başlayın!