Kozyatağı Toplantı Odası

Kozyatağı, son yıllarda yapılan konut projelerinin tam merkezinde yer alan bir bölgedir. Doğu Ataşehir, Batı Ataşehir, Maltepe ve Kadıköy’e birkaç dakika mesafede olan Kozyatağı’nda ofis bulmak hem zor hem de çok maliyetlidir. Konut ve işyeri projelerinin hayata geçmesiyle bölgenin nüfusu yoğunlaşmış, işyeri ve konut kiraları çok yükselmiştir.

Bu önemli soruna çözüm bulmak için bölgede ofis veya toplantı odası ihtiyacı olan şirketlere büyük kolaylıklar sunan şirketimiz Kozyatağı toplantı odası seçeneği ile karşınıza çıkmaktadır.

  1. İstanbul’un merkeze uzak ilçelerinde bulunan şirketler,
  2. Türkiye’nin farklı şehirlerinde üretim yapan firmalar ve
  3. İstanbul’a geldiğinde Türk iş ortaklarıyla görüşme yapmak isteyen uluslararası şirketler ile verdiğimiz hizmetler kapsamında kurumsal görüşmeler yapabilirsiniz.

Kozyatağı’nda Toplantı Odası Kiralama hizmeti yanında, istendiği sürece ofis araç ve gereçlerini kullanabilir, yiyecek ve içecek servisinden de faydalanabilirsiniz. İş ortaklarınızı, müşterilerinizi ve dostlarınızı son derece şık bir ortamda ağırlarken, herhangi bir sorun yaşamamanız için gerekli tüm desteği büyük bir özveriyle vermekteyiz. Faks, fotokopi, yazıcı, not defteri ve kalem gibi tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayarak, toplantı sırasında bir sorun yaşamamanız için tüm önlemleri alırız. Siz toplantıya, sunumunuza, işinize ve müşterilerinize konsantre olurken, biz de kendinizi ofisinizde hissetmeniz için gerekli altyapıyı çalışmalarını yaparız. Tüm bu hizmetleri de çok uygun maliyetlerle veririz. Kozyatağı toplantı odası hizmetinden yararlanmak isteyenler, o anki ihtiyaçlarına göre günlük, haftalık ve hatta saatlik kiralama da yapabilmektedirler.

Kozyatağı Toplantı Odası Fiyatları

Sessiz bir ortamda toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz ve gerekli tüm malzemelere sahip olacağınız hazır bir ofis ortamında yer almak ister misiniz ? Cevabınız evet ise Kozyatağı toplantı odası fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak kararınızı netleştirebilirsiniz. Toplantı hazırlıklarını sizin için yapar ve sunduğumuz nezih ortamlar ile verimli bir çalışma gerçekleştirmenize destek oluruz.

Ofis maliyetleri gözünüzü korkutmasın. İşlerinizi takip ederken gerekli gördüğünüz zamanlarda verdiğimiz hizmetlerden yararlanarak çalışmalarımızı sizin adınıza hazırladığımız ofislerinizde gerçekleştirebilirsiniz. Şık tasarımlı ve tam donanımlı odalarımızda istediğiniz sayıda misafirinizi ağırlayabilirsiniz. Toplantı esnasında sunacağınız dokümanlar için hazırlıkları da yapabilecek olan ekiplerimiz projeksiyon sunumları içinde gerekli teknik altyapıyı sağlayacaktır. Bilginin sunulma şeklinin kişileri etkilediği ve başarı performansını yukarı çektiği bilinmelidir. Bu nedenle toplantılarınızı kafelerde yapmak yerine uygun maliyetler ile beğeninize sunulan ofis ortamlarımızda değerlendirebilirsiniz. Toplantılar öncesinde sizler için

  • Asistanlık hizmetlerini,
  • Otopark yeri hazırlıklarını,
  • Ofis temizliğini,
  • İkram hazırlıklarını ve
  • Teknik ekipman desteğini sağlarız.

Başarılı toplantılar düzenleyerek iş hayatınızda radikal değişiklikler yapabilirsiniz. Aynı zamanda sanal ofis ya da hazır ofis hizmetlerimize göz atabilirsiniz. Önce kendinize olan güveninizi tazeleyin ve ofisiniz olmadığı için üzülmeyin. Kozyatağı toplantı odası fiyatlarını öğrenerek ihtiyacınız olan zaman için rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Hazır ofis imkânlarımızdan yararlanabilir, paylaşımlı ofis seçeneklerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunduğumuz hizmetler ile her zaman müşterilerimizin yanında yer alırız. Verdiğimiz hizmet seçeneklerini müşteri taleplerine göre düzenlik olarak revize ederiz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.