Anadolu Yakası Sanal Ofis

Planofis, siz değerli müşterilerine İstanbul’un Anadolu yakasında gururla hizmet vermektedir. Anadolu yakası sanal ofis hizmetlerimiz hakkınada daha fazla detaylı bilgi vermek isteriz. Öncelikle Anadolu yakasından ziyade sanal ofise biraz değinmekte fayda var.

Sanal ofis, fiziki anlamda varolan kiralayan kişinin aktif şekilde kullanmadığı bir ofis kiralama şeklidir. Daha detaylı bir şekilde sanal ofis nedir diyorsanız burada anlattığımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yani sizler dışarda işlerinizi takip ederken, kiraladığınız sanal ofislerin hizmetlerinden biri olan sekreterlik hizmetinden faydalanabilirsiniz ve bu şekilde hiçbir telefonu kaçırmamış olursunuz. Ve kartvizitinizde Anadolu yakasının en iyi ve en prestijli lokasyonunu bulundurabilirsiniz. Örneğin; işlerini internet üzerinden yapan yada sürekli sahada olan kişiler için sanal ofis kiralama yöntemi oldukça mantıklı ve ideal bir çözümdür. Sanal ofis 1 aylık veya 12 aylık kiralama yöntemi mevcuttur. Sanal ofisler ile sekreterlik hizmeti, kargo karşılama, telefon yönlendirme gibi bir çok avantaj mevcuttur. Ayrıca ayın belli günleri toplantı odalarınıda kullanabilirsiniz.

Anadolu Yakası Hazır Ofis Plan Ofis

Sanal ofisler Avrupa ve Anadolu yakasın da genellikle plaza katlarında hizmet vermektedir. Anadolu veya Avrupa yakasında ofis kiralamak oldukça masraflı ve aylık ofis kiraları oldukça yüksektir. Ek olarak buna prestijli bir plaza katı özelliğini eklersek işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Eğer sizin ihtiyacınızı sadece sanal ofis hizmeti görüyorsa, Anadolu yakasında sanal ofis kiralamak sizin için uygun bir çözüm olacaktır. Ofis kiralarken de merkezi konumda olması oldukça önemlidir. Dekorasyon ve tadilat işlemleri de ayrı bir konu. Anadolu yakasında özellikle Kozyatağı, Kadıköy, Bostancı gibi merkezi lokasyonlarda oldukça fazladır.

Anadolu Yakası Sanal Ofis Fiyatları

Planofis olarak sizleri düşünüyoruz ve dolar kurunu sabitliyoruz. Anadolu yakasında sanal ofis kiralamak istiyorum diyorsanız aylık 100 Dolar + KDV fiyatları hemen deneyebilir, size özel paket oluşturmamız için hemen bizi 0216 906 0303 numaradan arayabilirsiniz. Ayrıca sanal ofis hizmeti bana yetmez fiziksel bir alana ihtiyacım var diyorsanız, Anadolu Yakası Hazır Ofis sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anadolu Yakası Demek Prestij Demektir!

Böyle prestijli yerler de çok ufak bir rakamlara aylık olarak sanal ofis kiralamak mevcut. Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçmekte artık daha kolay.Avrupa yakasında sanal ofis fiyatları daha rekabetli olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yerine Anadolu yakasının eşsiz güzellikleri, merkezi lokasyonu, her geçen gün gelişen iş olanakları Anadolu yakasının tercih edilme sebeplerinden sadece bazıları.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.