Toplantı Odası Kiralama

Toplu ve Çoklu İş Görüşmeleri İçin İdeal Toplantı Odaları

Toplantı odası kiralama hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken ince ayrıntılar bulunmaktadır.  Örneğin insan kaynakları ve işe alım departmanları için iş görüşmelerinin yüksek konsantrasyonla yapılabilmesi çok önemlidir. Doğru işe doğru adayı almak ve sirkülasyonu azaltırken çalışan verimliliğini sağlamak oldukça detaylı bir optimizasyon gerektirir. Kişisel yetkinlikler, mesleki beceriler, şirket yapısına uygunluk, doğru koşulların kesişmesi ve pek çok detay iş alım süreçlerinde önem kazanır. Tüm bu detayları net ve objektif bir biçimde değerlendirmek ise her zaman kolay olmaz. Başarılı sonuçlar sunacak işe alım süreçleri ve mülakatlar için işe alım görevlisi ya da insan kaynakları uzmanının konforlu ve rahat bir ortama ihtiyacı vardır. Toplu mülakatlarda ve sınavlı süreçlerde ise genellikle şirket içi toplantı odaları yetersiz kalır. Elbette adaylarda iyi bir izlenim bırakmak için görüşmenin yapılacağı yerin önemi de var.

Toplu işe alım süreçlerinde toplantı odası kiralama hizmeti (mülakat odaları) nasıl olmalı?

  • Dikkat dağıtacak detaylardan arınmış sade bir düzene sahip olmalı,
  • Şirket hakkında gereksiz bilgiler sunacak belge ve bilgiler ortalıkta olmamalı. Örneğin geçen yılın ciro tablosunun yazılı olduğu bir çalışma tahtası…
  • Diğer personeli ve yöneticileri çalışırken, tartışırken görmeleri de adayların konsantrasyonunu bozabilir. Personelden izole yerler her zaman daha doğru sonuç verir.
  • Şirketin prestijine gölge düşürmeyecek şekilde dekore edilmiş olmalıdır.
  • Şirket ya da fabrikaya hemen her noktadan servis ile ulaşım mümkün olsa da adaylar için iş görüşmesine gelmek çok zor olabilir. Bu nedenle çoğu aday görüşmeye gelmekten cayabilir. Bu nedenle iş görüşmeleri için şehrin merkezi bir noktasında günlük toplantı salonu kiralanabilir.

Kimler Toplantı Salonu Kiralar, Toplantı Odası Kiralama Hizmetinden Faydalanır?

  • Şirketinizin bulunduğu şehirden farklı bir şehirde işe alım görüşmeleri yapacaksanız burada ulaşımı kolay olan, konforlu ve şirket imajınıza uygun bir toplantı salonuna ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Şirketinize toplu taşıma araçlarıyla ulaşım zorsa işe uygun adayları kaçırmamak üzere işe alım süreçlerini şehir merkezindeki bir plaza ya da iş merkezinde bulunan toplantı salonlarında yapabilirsiniz.
  • Şirketinizde yeterince geniş, konforlu ya da tüm gün müsait toplantı odası yoksa yine çok sıkışık günlerde kullanmak üzere günlük toplantı odası kiralayabilirsiniz.
  • Personelin bilgisinin olmasını istemediğiniz özel toplantılar için farklı bir lokasyonda toplantı odası kiralayabilirsiniz.
  • Özel projelerde ekibin işe konsantre olması için onları şirket ortamından biraz uzaklaştırmak gerekebilir. Böyle durumlarda örneğin bir hafta için tüm ekibin kolayca ulaşım sağlayabileceği bir plazada örneğin İstanbul Kozyatağı ByOffice’te toplantı odası

Toplantı Odası Kiralama Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buradan ilgili sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.