Kozyatağı ByOffice’te Ofis Kiraları Ne Kadar?

İstanbul Anadolu Yakasında ofis sahibi olmak için Maltepe, Kadıköy, Kozyatağı, Ataşehir, Kavacık bölgeleri tercihe dilebilir. Trafikten bir nebze rahatlamak üzere tüm ulaşım ağının kesiştiği ve hem araçla hem de toplu taşıma ile kolay erişimi olan Kozyatağı’nda ofis kiralamak da son yıllarda çok trend. Durum böyle olunca Kozyatağı ofis kiraları da arttı.

Kozyatağı’nda apartman dairelerinde, sitelerde, plazalarda ve iş merkezlerinde ofis kiralamak isteyenler oldukça yüksek kira bedelleriyle karşılaşıyor. Bölgenin en prestijli adreslerinden biri de ByOffice Plaza. Oldukça modern bir mimari anlayışla inşa edilen ByOffice, ülkemizin en güçlü, en tanınmış şirketlerine ev sahipliği yapıyor. Şık ve dekoratif görünümü, keyifli bir yaşam alanı sunabilmesi, toplu ulaşım araçlarına yakın konumu, Kadıköy, Cadde Bostan, Ataşehir ve büyük alışveriş merkezlerine yakın konumu da ByOffice’ten ofis kiralamak isteyenleri cezbediyor. Peki, Kozyatağı ofis kiraları ne kadar?

Kozyatağı bölgesinin en prestijli iş merkezlerinden biri olan ByOffice’te ofis kira fiyatları, ofisin büyüklüğüne, hangi cepheye baktığına göre değişebiliyor. Ancak güvenlik, otopark, danışma hizmetini tüm kiracılara mükemmel şekilde sunabilen plaza, keyifli bir çalışma alanı sunuyor. Pek çok kurumsal şirketin toplu işe alım mülakatları, işe alım öncesi sınavları ya da toplantılar için de tercih ettiği ByOffice Plaza, motive edici bir çalışma ortamına sahip.

ByOffice’te ofis sahibi olmak için sanal ofis, hazır ofis ya da paylaşımlı ofis seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Böylece şehrin en prestijli adreslerinden biri olan uygun fiyatlarla ByOffis’te iş yeri sahibi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu amaçla planofis.com.tr’den sizin ihtiyacınıza özel bir seçenek için teklif almanız yeterli. Örneğin her gün ofise ihtiyacınız yoksa, sadece haftada bir kaç gün bir ofise ihtiyaç duyuyorsanız ve müşterilerinize bir iş yeri adresi göstermeniz gerektiği için ofis arıyorsanız sanal ofis seçeneğini tercih ederek çok uygun fiyatlarla ByOffice’ten ofis kiralayabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.