Prestijli bir adreste ofis sahibi olmak

Prestijli Bir Adreste Ofis Sahibi Olmak Neden Önemli?

Prestij, kişiler, şirketler ve kurumlar için başarının anahtarıdır. Prestijli bir adreste ofis sahibi olmak ve etki yaratmak, hem bireylerin hem de kurum ya da şirketlerin kendilerini daha kolay ve daha net ifade etmelerini sağlar. Ayrıca özellikle şirketler için müşteri ve iş ortağı üzerinde olumlu ve güçlü bir etki yaratarak iş birlikteliğini kuvvetlendirir. Kimse prestijsiz bir çalışma arkadaşı ya da tedarikçi istemez. Çünkü prestij, alınan hizmetin ya da ürünün de daha kaliteli olacağı ya da sorunsuz olacağı etkisi yaratır. Peki, şirketler için prestijli bir imaj nasıl yaratılır ve prestijli görünmek için havalı bir iş yeri neden gereklidir?

Kobiler İçin Prestijli Görünmenin Yolları

Kurumsal bir logo, kartvizit, web sayfası ve bunların kendi içinde birbirini tamamlar nitelik bütünlük göstermesi oldukça etkileyicidir. Yine Çalışanların alanında uzman kişiler olması, iyi görünmeleri de önemsenir. Personelin kullandığı şirket araçlarının marka ve modeli, çalışan sayısı, marka bilinirliği ise en önemli ve en belirgin prestij araçlarıdır. Elbette şirket adresi de unutulmamalı. İş yerinin resmi adresi, prestijli bir imaj için çok önemlidir. Üstelik iş yerine gelen misafirlerin şık, dekoratif bir ortamla karşılaşmaları da onları etkileyecektir.

Küçük Şirketler de Prestijli Bir Adreste Konumlanabilir!

Reklam ajansı, hukuk bürosu, mali müşavirlik, e-ticaret ya da yazılım şirketi gibi iş alanlarına ait bir işinizin olduğunu varsayalım. İşiniz gereği sürekli bir ofise ihtiyaç duymuyorsunuz ancak bazen müşterilerinizi iş yerine davet etmeniz gerektiğinde size yeten küçük ve ulaşımı zor yerdeki ofisiniz nedeniyle sıkıntı yaşıyorsunuz. Oysa uygun fiyatlarla hazır ofis ya da sanal ofis kiralayarak İzmir’de Folkart’ta ofis, İstanbul’da ByOffice’te ofis adresine sahip olabilirsiniz. Şehrin en prestijli iş adresleri arasında gösterilen bu plaza ve kulelerde son moda ofis ortamlarında çalışabilir, toplantı yapabilir ya da misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Üstelik stopaj vergisi, emlakçı komisyonu ödemeden söz konusu adresi resmi iş yeri adresi olarak da gösterebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.