Sanal Ofis Avantajları

Sanal ofis tutmadan önce elbette “Sanal Ofis Nedir?” diye aramanız çok normal. Planofis olarak sizlere bu konularda yardımcı olmak isteriz.

Sanal Ofis Hizmeti

Sanal ofis, aslında gerçek sizin ofise 5 gün boyunca mesai saatleri içinde ofise bağlı olduğunuzu düşünmeden freelance çalıştığınız bir sistemdir, bu sistemde arkanızda Planofis güvencesi vardır ve sizi destekler, dolayısıyla siz sahada işleriniz ile uğraşırken ofiste neler oluyor diye düşünmenize gerek kalmaz. Sizin yerinize ofisinize edilen telefonlar profesyonel karşılanır , kargolar alınır, misafirler ağırlanır ve bekletilir.

Ofis hizmetini özellikle yeni girişimciler için daha verimli bir sistem olduğu için daha çok tercih ediliyor diyebiliriz. Bu ofis daha çok StartUP girişimciler tarafından tercih ediliyor. Örneğin; tek başınıza ve ya ortakla klasik bir ofis tuttuğunuzda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz,ancak bu tür bir ofis tuttuğunuz zaman etrafınızda başka girişimcileri görme & tanışma & iş geliştirme hatta belki bu ofis sayesinde yeni ortaklıklar yapma imkanı bulabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Kullanmak Mantıklıdır?

Öncelikle yukarıda belirttiğimiz gibi işi genellikle sahada olan ama kurumsal bir imaja ihtiyaç duyan yeni girişimler için ilk tercih sebebidir. Bunun dışında mevcut bir işi olan fakat iş yeri adresini daha prestijli göstermek isteyen mevcut iş yeri sahipleri olabilir. İstanbul anadolu yakasının en prestijli lokasyonu Kadıköy’de Kozyatağı Plazalar mevkisinde bir ofis adresi oluşturma imkanı daha çok tercih sebebi olabiliyor.

Ofis Fiyatları

Planofis üzerinde ofis hizmetinde sadece bir adres olarak düşünmemeniz lazım, toplantı odası hizmeti, asistanlık, mutfak çay kahve servisi gibi bir çok ek avantaj vardır. Misafiriniz geldiğinde çalışanlarımız Planofis’in elemanı gibi değil sizin kendi çalışanınızmış gibi müşterilerinizi karşılar. Bütün bu hizmetlerden aylık 100 dolar + KDV gibi bir rakamla sanal ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.