Hazır Ofisler Size Ne Sunar?

Hazır ofis paketleri, birden fazla avantajı bir arada sunar. Bir sanal ofise ya da hazır ofise sahip olmanın sunacağı tüm avantajları şöyle özetleyebiliriz. Hazır ofisler sizleri evinizde gibi hissettirecek…

Hazır ofisler, uygun fiyatlarla şehrin en prestijli adreslerinden birinde çalışma ya da toplantı yapma imkanı sunar.

Modern ve çok şık bir ofiste ya da son teknolojiyle donatılmış bir toplantı odasında müşterilerinizi, iş ortaklarınızı, çalışanlarınızı ağırlama olanağı sunar.

Kiralık hazır ofisler, ekibinize, yaratıcı fikirler için mükemmel bir çalışma ortamı sunar.

Hazır ofisler sizleri her zaman temiz, konforlu bir ortamda mükemmel kalitede hizmet almanızı sağlar.

Kalabalık katılımcılar için bile yeterli ferah oturma alanında saatlerce konforlu bir çalışma alanı sunar.

Şirket bünyesindeki toplantı salonu imkanlarıyla sağlayamayacağınız konforu, pratik bir biçimde sunar.

Bayi toplantısı gibi kalabalık katılımın olduğu toplantılarda otopark, servis ve temizlik işleri için personel istihdam etme ya da yönlendirme yapmanıza gerek kalmaz. Zira sanal ofis paketlerinde, hazır ofisler kiralamalarında ya da toplantı salonu kiralamada alacağınız hizmete bunlar zaten dahildir.

Toplantılara dışarıdan gelen katılımcılar için adres arama, yanlış adrese gitme gibi problemlerin önüne geçecek kadar net ve merkezi lokasyonlarda toplantı yapma imkanı sunar.

Farklı bir şehirde ya da şehrin şirketinizden uzak bir lokasyonunda yapılacak toplantılar için hazır ofisler sizleri evinizdeymişçesine konforlu bir hizmet almanızı sağlar.

Bir şirket adresinin getirdiği, kira, tadilat, dekorasyon, internet, ofis malzemeleri, ofis eşyaları, elektrik, su, ısınma ve soğutma, park yeri, ofis temizliği gibi masrafları ortadan kaldırır.

Bunlara ek olarak sanal ofis hizmeti ile asistan, IT alt yapısı gibi konularda da en mükemmel çözüme ulaşabilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre size tahsis edilen ofisi dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Böylece öngöremediğiniz şirket masrafları ile de boğuşmak zorunda kalmazsınız. Örneğin, internetin kesintiye uğraması, ofis sandalyesinin bozulması, lambanın patlaması gibi sorunları siz çözmek zorunda kalmazsınız. Böyle problemler yaşandığında, planofis.com.tr sizin yerinize bu arızaları gidererek sizin sadece işe odaklanacağınız bir ortam sunar.

planofis.com.tr, hızlı bir biçimde online olarak hazır ofis kiralamanızı sağlayacak alt yapı ile aradığınız prestijli ve şık ortamda çalışmanıza yardımcı olur.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.