Hazır Ofis Kullanmak Ne Demek?

Son yıllarda internetin gerçekten daha küresel bir dünya yaratması ve iş dünyasının da bu küresel yapı içinde daha mobil hale gelmesi, alıştığımız stabil sistemleri yavaş yavaş tarihe gömüyor. Artık, belirli bir adresteki ofise belirli bir saatte gitmek ve işiniz olmasa bile yine belirlenen saate kadar ofiste beklemek, görüşmeleri, toplantıları söz konusu ofisin sunabildiği imkanlar dahilinde gerçekleştirmek alışkanlığı terk ediliyor. Son dönemde, ülkemizde de home office ya da freelance çalışma biçimi, hem iş veren hem de çalışan tarafından daha fazla tercih ediliyor. Bununla beraber, mevcut ofislerin kendi kısıtlı imkanlarıyla toplantı salonu ihtiyacını karşılamaya çalışmaları devri de kapanıyor. Bu, daha dinamik, daha kolay sonuca giden yapının çözüm ayaklarından biri de kiralık hazır ofisler. Peki, günlük ofis kiralamak, günlük toplantı salonu kiralamak, hazır ofis kullanmak gibi kavramlar tam olarak neye işaret ediyor, bu hizmet, şirket ya da çalışanlar için hangi konulardaki ihtiyaçlara cevap veriyor…

Günümüzde “bir ihtiyaca cevap verme” başarısına erişen işler her alanda başarılı oluyor. Zira, bir konuda bir kitlenin sorununu çözmek üzere yola çıkan iş fikri, sorunları çözebildiği ölçüde başarı da sunuyor. İşte böyle iş fikirlerinden biri de hazır ofis ve kiralık toplantı salonu hizmeti.

Hazır ofis kullanmak, öncelikle, freelance ya da home office çalışanların ihtiyaç duydukları zaman, bir ofise sahip olmalarını sağlıyor. Bununla beraber ofisi olan şirket çalışanlarının da ofis tadilattayken ya da daha şık, daha geniş bir mekanda çalışmak istedikleri dönemlerde ihtiyaçlarını günlük ofis kiralayarak çözmelerini kolaylaştırıyor. Elbette, haftalık ya da aylık kiralamalar da yapabilirler. Hazır ofisler, şirket çalışanları farklı bir ilde toplantı yapmak istediklerinde de çözüm sunuyor. Örneğin İstanbul’daki bir şirketin çalışanları İzmir’de hazır ofis kiralayabiliyor. Benzer şekilde İstanbul trafiğinde vakit kaybetmek istemeyen bir ekip de çalışmak için İstanbul’daki kiralık hazır ofiste buluşabiliyor. Özetle, hazır ofis kullanmak, belirli bir süre için toplantı yapmak ya da çalışmak için istediğiniz donanıma sahip, temizliği yapılmış, belirttiğiniz ikramların sunulduğu, konforlu, şık bir ofis kiralamak demek.

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Neler?

Günlük ofis kiralama sisteminin sunduğu avantajlardan biri, genellikle şirketlerin kendi bünyelerinde sunamadıkları kadar lüks, donanımlı, şık ve konforlu bir ofisi çalışanlarının hizmetine sunabilmeleridir. Özellikle yaratıcı fikirlerin çıkmasını istediğiniz projeler için günler süren sıkıcı toplantıları, şık, ferah bir ofisin konforunda sunarak daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Müşteri ya da iş ortaklarınızla yapacağınız toplantıları da yine şirketinizin imkanlarıyla sağlayamayacağınız kadar şık ve konforlu bir toplantı odasında yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle hem ülke içinde hem de küresel pazarda çok önemli işbirlikleri yapmasına karşın büyük ofislere ihtiyaç duymayan küçük organizasyonlar için bu toplantı salonları çok pratik ve bir o kadar da prestijli bir seçenek oluşturur.

Kiralık hazır ofisler, genellikle şehrin en merkezi yerlerinde ve bilinen plazalar içindedir. Bu nedenle şirketiniz şehir dışında ya da ulaşımı zor bir lokasyonda ise trafikte vakit kaybetmeden prestijli bir ortamda toplantınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Home office ya da freelance çalışma prensibini benimsemiş bir organizasyonda çalışıyorsanız tüm toplantılarınızı hazır ofis kiralayarak yapabilirsiniz. Bir şirket ofisi açmanıza hiç gerek yok.

Hazır ofisler ya da kiralık toplantı salonları, temizlik, ikram, teknik donanım konularında sizi yormadan hazır çözümler üretirler. Bu da konuya dair, diğer bir avantaj olarak düşünülebilir.

Hayalinizdeki gibi ferah ve şık bir çalışma ortamı için masraflarınızı azaltan mükemmel çözümleri planofis.com.tr’da bulabilirsiniz. Size uygun seçeneklerden biri tercih ederek toplantı sürecinizi ya da ofis ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Hazır Ofis Çözümleri

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.