Küçük Şirketler Plan Ofis Sanal Ofis Çözümleri

Küçük Şirketler Çalışanlarını Çok Büyük Mutlu Edebilir!

Küçük Şirketler için son yıllarda yapılan çalışan memnuniyeti anketlerinin büyük bir kısmı, özellikle ofis çalışanlarının ofisin konforu ve şıklığı ile epey motive olduğunu gösteriyor. Yani çalışanlar, artık ofisi uzun süre içinde bulundukları bir alan olarak görüyor ve çalışma alanlarının aynı zamanda yaşam alanları olduğunun farkına varıyor. Durum böyle olunca da kimse eski moda eşyalarla dolu sıkıcı kasvetli bir ofis ortamında çalışmak istemiyor. “Yeni bir ofise taşınmak çok masraflı, ofisi yeniden dekora etmek de öyle. Üstelik ofisimizin zaten yeri kötü” diye düşünen patronlar için keyifli bir çözüm var aslında. Hazır ofisler

Hazır Ofise Taşının!

Eğer 100 kişilik falan çok büyük bir çalışan kadronuz yoksa bırakın her şeyi olduğu yerde hemen bir hazır ofis teklifi isteyin. Şehrin en merkezi yerinde, en havalı en şık plazalarında ya da iş kulelerinde size özel bir ofis tasarlansın. Çalışanlarınızla birlikte sadece özel eşyalarınızı alıp taşının. Örneğin İzmir Folkart Kulelerinde Körfez manzarasına karşı çalışın. Öğle arasında Folkart içinde alışveriş, çay ya da kahve keyfi veya restoranlarda yemek…Akşam iş çıkışında trafikte vakit kaybetmeden sinemaya, sergilere, sanat galerilerine, spor salonuna veya restoranlara geçin..

Tüm bu kulağa çok hoş gelen konfor, sizin mevcut ofisinizin masraflarından az olabilir. Çünkü bu ofis için emlak komisyonu, stopaj vergisi, tamir, dekorasyon, eşya, internet, elektrik, su, içecek servisi, otopark, güvenlik masrafı yok. Sadece aylık ofis kullanım süresinin kirası var. Bozul cihazlar sizin sorununuz değil. Servis elemanın işi bırakması, otoparkta yer olmaması gibi dertleriniz de yok. Asansörün bakımı ya da mutfaktaki kahvenin bitmiş olması gibi konular da size yansımaz. Bu konforun bedeli de pek çok klasik iş yeri masraf ve kirasından uygun olabiliyor.

Fabrika ve kurumsal şirketler için hemen böyle bir ofise taşınmak çok olası değil ama küçük şirketler için hazır ofisler müthiş bir avantaj. Hem çalışanlarınızı memnun ederek daha keyifli, daha konforlu bir çalışma alanı sunabilir hem de şirket masraflarını ciddi şekilde azaltabilirsiniz. Üstelik bir iş yerinin tamir, bakım, hizmet gibi iş yüklerinin stresi de üzerinizden kalkar.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.