Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi

Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi

Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi ‘ni İnceliyoruz..Öncelikle ofis ya da işyeri kavramı artık çok değişti. İnsanlar zorunlu olarak oturdukları işkence odaları yerine keyifle vakit geçirecekleri yaşam alanları istiyor. Özellikle de Y kuşağı. Eski anlayışı sürdüren işverenlerin Y kuşağı karşısında pek şansı kalmayacak. Ya ücretleri piyasa üzerine çıkarmaları gerekecek ya da ofis ortamlarını ve çalışma biçimlerini değiştirmeleri gerekecek. Peki, ne istiyor bu Y kuşağı ve onları iyi anlayan bir yönetici olarak Nevzat Aydın ne yapıyor? Yemeksepeti’nin yeni ofisini biraz incelemek, bu sorulara yanıt bulmak için yeterli.

Nevzat Aydın ve Yemeksepeti Ofisi

Dünyada çalışma biçimi anlamında trendler çok değişti. Artık, çalışanları hiç hoşlanmadıkları kötü bir ortamda çalışmaya zorlamak çok da kolay değil. Artık verim alabilmek, çalışan her bir bireyin düşüncelerinden ve bilgisinden gerçekten yararlanabilmek için onlara zamanlarını geçirmek isteyecekleri bir yaşam alanı sunmak gerekiyor. Bunu çok iyi anlayan Nevzat Aydın gibi patronlarla bizde de benzer işyeri ortamları yaratılıyor ve yapılan işler, yenilerine örnek olacak gibi görünüyor.

Yemeksepeti’nin yeni ofisi basında epey yer bulmuştu. Hatta sadece ofisin kendisi marka pazarlamasının önemli bir aracı oldu bile. Aslında sadece bunun için bile Nevzat Aydın’ı tebrik etmek gerek. Ancak tüm bu marka algısının altında bir de potansiyel çalışan adaylarına yönelik bir pazarlama yapıldı. Üstelik çok da başarılı oldu. Şimdi pek çok genç yazılımcı, pazarlamacı, dijital pazarlamacı ve daha niceleri neredeyse karın tokluğuna Yemeksepeti için çalışmaya hazır. Şaka bir yana, bu algıyı yaratmak öyle kolay iş değil. Peki, Yemeksepeti’nin yeni ofisi nasıl bir yer?

Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi ‘nde Neler Var?

Tam adı Yemeksepeti Park olan ofis, 8 ayda tamamlanmış. Çalışanların içinde vakit geçirmek isteyeceği bir yerden öte içinden çıkmak istemeyecekleri bir alan olarak hayata geçecek gibi görünüyor. Hali hazırda yemeksepeti kadrosu kaç kişi derseniz, 510 kişi var. Yemeksepeti’nin yeni ofisi nerede sorusunun yanıtı da Levent.

Çok şık bir bilardo salonu, çok şık bir Atatürk katı, hamakların olduğu bir dinlenme alanı, hayal gücünü zorlayan tasarımlarla dinlenme köşeleri ve daha fazlası var. Yeni Yemeksepeti ofisinin yemekhanesi ise İstanbul’un en şık restoranlarında bile olmayan çok keyifli bir atmosfere sahip. Özel localar mı arasınız, keyifli ışıklandırmalar mı hepsi var…

Şık Bir Ofis Kiralamak Çok Mu Zor?

Bütçeniz ne olursa olsun, siz de şehrin prestijli bir lokasyonunda şık ve modern şekilde döşenmiş bir ofis kiralayabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.