Yasal İş Adresi

Yasal İş Adresi Olarak Sanal Ofisimi Gösterebilir miyim?

Resmi iş adrese ihtiyaç, freelance çalışan kişi sayısı ile doğru orantılı bir şekilde artış göstermektedir. Freelance çalışan insanların artması bu ihtiyacın daha çok görünür hale gelmesini sağlamıştır. Tabii ki bunun bir çözümü var. Sürekli bir iş yerine ihtiyaç duymayanlar için oldukça mükemmel bir çözüm sunan sanal ofis hizmeti, giderek çok daha fazla tercih ediliyor. Ajanslar, e-ticaretle uğraşanlar, yazılımcılar, tasarımcılar, danışmanlar, psikologlar, avukatlar hatta mimarlar sanal ofis kullanarak şehrin en prestijli adresinde bulunurken ofisi kullandıkları kadar ücret ödemenin keyfini sürüyor.

Peki Sanal Ofis Ne İşe Yarar? Yasal iş ortamınız Sanal ofis kullanımının birden çok avantajı var. Bunlardan biri, söz konusu ofisi yasal iş adresi olarak gösterebilmenizdir. Üstelik bunu yaparken stopaj da ödemezsiniz. Sanal ofis kullananlar stopaj vergisi ödemezler. Ayrıca yine örneğin İzmir Folkart Towers’taki ofisinizi resmi yazışmalar, kargolar ve postalar için de adres olarak gösterebilirsiniz. Siz, sürekli ofiste olmasanız da sizin yerinize postalarınız ve kargolarınız teslim alınır. İş adresinizi bir sanal ofis üzerinden göstermek artık çok kolay. Avantajları sayesinde yasal iş adresinizi burada göstererek tüm firmanızı burada konumlandırabiliyorsunuz.

Freelance çalışıyorum ama resmi iş adresine ihtiyacım var diyorsanız sanal ofis çözümleri tam size göre. Evraklarınızın belirli bir noktadan gelip gitmesi, resmi kurumlarla yazışmalarınızın tek elden yürümesi için çok sağlıklı bir seçenek olacak olan sanal ofis adresi, işlerinizi kolaylaştırabilir.

Sonuç olarak; toplantılarınızı şehrin en havalı lokasyonlarından birinde ev sahibi olarak gerçekleştirmenin keyfini süreceğiniz sanal ofisleri yasal iş adresi olarak gösterebilirsiniz. Yasal adres sanal ofis kiralamanın ilk tercihleri arasında bulunuyor. Bunun yanında istediğiniz zaman dilimlerinde kullanabileceğiniz hazır ofis ve günlük ofis seçeneklerini de düşünebilirsiniz. Plan Ofis’ten hemen teklif alabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.