Bayraklı'da Ofis Kiraları

Bayraklı’da Ofis Kiraları

Bayraklı’da Ofis Kiraları ne kadar ya da Bayraklı’da iş yeri kiraları nasıl gibi soruların altında genellikle bu bölgenin pahalılığından dem vuruluyor. Zira, Bayraklı kiralık iş yeri seçenekleri gerçekten çok pahalı. İzmir’de prestijli ofis arayanların adresi Bayraklı’nın pahalılığının mantıklı bir açıklaması var mı, inceledik…

Bayraklı’da Ofis Kiraları ve Bölgenin Artan Prestiji

İzmir’e en son 2000’lerin başlarında geldiyseniz bu şehirde bugün çok şey değişti. Öncelikle çok değil bundan 10 yıl önce şehir merkezi Alsancak ve Konak olarak tarif edilip tüm iş yerleri de bu bölgede iken bugün şehrin iş merkezi Bayraklı bölgesi oldu. İzmir Büyük şehir Belediyesi, yıllardır şehrin her yerinde gökdelen inşasına izin vermeyerek İzmir’in dokusunu korumaya çalışıyor. Ancak Bayrak bölgesi, Adliye binasına ve diğer noktalara kolay ulaşımı ile İzmir iş merkezi olarak seçildi. Bundan sonra da hızla gökdelen, iş kulesi inşaatları başladı ve gerçekten çok iyi projelerle Bayraklı hareketlendi. Bugün, İzmir’de prestijli ofis arayanların adresi Bayraklı bölgesi.

Folkart Bayraklı’da Ofis Kiraları

Eğer İzmir Bayraklı Folkart’ta ofis kiralarına bakıyorsanız epey yüksek olduğunu fark etmişsinizdir. Zira, Folkart Kulelerinde kiralık ofis tutmak şehrin en prestijli iş adreslerinden birinde çalışmak demek. Spor salonu, sinema salonları, konferans salonları, alışveriş için keyifli bir alan, restoran ve kafeleri ile Folkart Towers mükemmel bir çalışma ortamı sunuyor. Bunlara ek olarak Metro, taksi durakları, otobüs ve dolmuş hattının kesiştiği noktada yer alıyor. Otoparkı, güvenliği, dinlenmek için konforlu seçenekleri de var. Hepsine paralel, İzmir’İn en güzel Körfez manzarası ayaklarınızın altında. Peki, Folkart Towers’ta uygun kiralık iş yeri bulamaz mısınız?

Bayraklı Folkart Kulelerinde En Uygun Kiralık Ofis Seçenekleri

Eğer Folkart’ta kiralık iş yeri arıyorsanız ve kiraların yüksekliğinden şikayetçiyseniz İzmir Folkart hazır ofis seçeneklerini deneyimleyebilirsiniz. Hazır ofisler, stopaj, vergi, emlak komisyonu, dekorasyon masrafı, tadilati otopark, servis, güvenlik hizmeti gibi konulardan muaf olacağınız ve bir ofisi istediğiniz süre için yani çalışacağınız saatler için kiralayabileceğiniz ekonomik çözüm paketleri sunar. Örneğin İzmir’de yapacağınız bir bayii toplantısı için bir haftalığına Folkart’ta toplantı odası kiralayabilirsiniz. Üstelik bu süreçte temizlik, ikramlar, karşılama, otopark gibi sorunları çözmek zorunda kalmazsınız.

İzmir’de Hazır Ofisin Avantajlarını Yaşayın!

Bayraklı’da Ofis Kiraları arayışınızı günlük, haftalık ya da istediğiniz saatlerde kullanmak üzere yıllık sözleşmelerle şehrin en prestijli noktasında belki de en uygun fiyata çözebilirsiniz. Bu amaçla hazır ofis kiralama seçeneklerini denemeniz yeterli. Hazır ofis, emlak sahibinden aracı kurumun kiraladığı dolayısıyla sizin emlak komisyonu ya da stopaj ödemediğiniz ve sizin de bu kurumdan günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralama yaptığınız bir çözüm paketidir. Ofisi sadece kullanacağı saatler için kiralayabilir, başka şirket çalışanlarıyla ortak ofis kiralayabilir, ofiste hiç bulunmadığınız halde Folkart’ta çalışıyormuş gibi burayı resmi adres göstereceğiniz şekilde sanal kiralama yapıp toplantı ve müşteri ağırlama için ofisi kullanabilir farklı ihtiyaçlarınıza farklı çözümler üretebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.