Ofis çözümleri

Adresim Belli Olsun Diyenlere Özel Ofis Çözümleri

İstanbul’da uygun fiyatlı kiralık ofis arayışında olanlar için hazır ofis çözümleri gerçekten çok başarılı sonuçlar sunabiliyor. Burada ofisi kaç saat kullanacağınıza karar vermeniz yeterli. Ardından kullanım sürenize göre bir teklif alabiliyorsunuz. Bir de ofisi fiziki olarak kullanmaya ihtiyacı olmayıp sadece prestijli bir ofis adresine ihtiyacı olanlar var elbette. Hazır ofis paketlerinden biri olan sanal ofisler işte tam da böyle bir ihtiyaca cevap veriyor. Sanal ofis nedir biraz açıklayalım.

Ofis Çözümleri | Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, Amerika’da kiralık ofis seçeneği olarak ortaya çıkıp zamanla tüm dünyaya yayılan hazır ofis paketlerinden biridir. Bu seçenek, daha çok sürekli bir ofise ihtiyacı olmayan ancak müşterilerine, iş ortaklarına gerektiğinde prestijli bir iş adresi göstermek isteyenlere özel bir çözümdür. Peki, sanal ofis kullanımı nasıl oluyor?

Sanal Ofis Kullanımı Nasıl Oluyor?

Hazır ofis paketlerinden sanal ofis için teklif istiyorsunuz. Size gelen teklifle istediğiniz yerdeki ofis sizin için organize ediliyor. Burada siz ofisi çalışmak için fiziki olarak kullanmıyorsunuz. Ancak resmi iş adresi olarak gösterebiliyorsunuz. Ayrıca telefonlarınızı ve maillerinizi yanıtlayacak bir sekreterya hizmeti alıyorsunuz. Belirtilen adrese kargolarınız ya da postalarınız gelirse size haber veriliyor ve sizin için saklanıyorlar. İstediğiniz zaman gidip teslim alabiliyorsunuz ya da vereceğiniz başka bir adrese gönderilmelerini isteyebiliyorsunuz.

Ofise İhtiyacım Olursa Ne Olacak?

Sanal ofis kiralama yapmanıza rağmen zaman zaman bu ofiste müşterilerinizi ağırlamanız ya da resmi adres olarak gösterdiğiniz iş yerinizde toplantı yapmanız gerekebilir. Bu durumda ofisi kullanmak istediğiniz zaman dilimini, içecek ya da yiyecek servisi gibi talep ettiğiniz hizmetin detaylarını belirtmeniz yeterli. Ofis veya toplantı odası sizin için sizin adınıza organize edilir ve misafirleriniz siz, orada olmasanız da karşılanır. Profesyonel misafir karşılama ile müşterileriniz ağırlanır.

Ofis Çözümleri | Sanal Ofis Nerede Olacak?

Hazır ofis çözümlerinde genellikle şehrin en merkezi yerlerindeki en prestijli plazalar tercih edilir. Örneğin İstanbul Kozyatağı ByOffice Plaza ya da İzmir’de Bayraklı Folkart Kulelerinde bir iş yeri adresiniz olabilir.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.