ByOffice Plaza Hakkında

ByOffice Plaza Hakkında

İstanbul Anadolu yakasında iş merkezi listelerinde en prestijli adreslerden biri Kozyatağı ByOffice’tir. Bölgenin en konforlu iş merkezlerinden biri olan ByOffice, Avrupa yakasına oranla sakin olmasına karşın ulaşım ağının ortasındaki konumu ile oldukça avantajlı bir ofis kullanımı sunar.

Kozyatağı’nın merkezinde konumlanan ByOffice Plaza hakkında çok sayıda ofis ve yaşam alanına ev sahipliği yaptığı söylenebilir. Şehrin en önemli iş fikirlerine tanıklık eden plaza, geniş, konforlu, modern bir iç mekana sahip. Ayrıca güvenlik hizmeti, oto park hizmeti, danışma hizmeti, temizlik hizmeti gibi konularda da en nitelikli personelle en kaliteli sonuç hedefleniyor. Plazanın Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Central Hospital Kozyatağı, Hilton Oteli, Teknosa Plaza, Carrefour AVM gibi noktalara neredeyse yürüme mesafesinde olması da popülaritesinin nedenleri arasında sayılıyor.

ByOffice Plaza Tarihçesi

ByOffice, Bayraktar Holding’in bir iştirakidir. 1940’lı yıllarda kurulan Bayraktar İnşaat, bugün de ülke genelinde çok başarılı projelere imza atıyor. Aziz Bayraktar tarafından kurulan ByGroup’a ait şirketlerden biri olan Bayraktar İnşaat’ın İstanbul’daki en önemli projelerinden biri de ByOffice Plaza projesidir. Nitelikli iş merkezi inşası alanında söz sahibi kurumlardan biri olan ByGroup tarafından inşa edilen ByOffice, konforlu ofisleri, insan odaklı yaşam alanı pek çok şirket tarafından tercih edilmektedir. Kozyatağı ofis tercihlerinde ByOffice önemli bir kriter haline gelmiştir.

İstanbul’da ByOffice Nerede?

Kadıköy’de bulunan ByOffice Plaza için tam adres şöyledir: 19 Mayıs Mahallesi Sarıkanarya Sokağı No:24 34736 Kadıköy. E-80 yanyolu üzerindedir. Hem Anadolu yakasından hem de Avrupa yakasından ulaşımı oldukça kolaydır. Kendi aracınızla ya da toplu taşıma araçlarıyla rahat ulaşılabilir bir noktadadır.

ByOffice Plaza Hakkında En Çok Merak Edilen Soru “Ofis Kiraları Ne Kadar?”

Kadıköy’de iş yeri kiralamak, Kozyatağı’nda ofis sahibi olmak kulağa hoş geliyor. Ancak bölgenin gelişen ulaşım ağı ve dev inşaat projelerinin tam göbeğinde olması her geçen gün kiraların daha da yükselmesine neden oluyor. Bu nedenle özellikle küçük hacimli şirketler, kobiler, yeni kurulacak işler ya da genellikle ofiste çalışmayan haftanın bir kaç günü hatta bazen ayın bir kaç günü ofise ihtiyaç duyanlar için söz konusu kira bedelleri oldukça yüksek olabiliyor. Bu kiralara stopaj, emlak komisyonu, ofis mobilyaları, elektronik cihazlar, temizlik, tadilat, sekreter, tamirat işleri, IT kurulum süreci de dahil edilince masraflar iyice artar. Aslında tüm bu masrafları silerek şehrin en merkezi yerinde hem de ByOffice gibi şık bir plazada ofis kiralamak mümkün.

ByOffice Plaza hakkında daha çok bilgi edinmek için Kozyatağı’na gelerek Plan Ofisi ziyaret edebilirsiniz. ByOffice’te büro kiralamak için planofis.com.tr’den hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis seçeneklerinden biri için hemen teklif alabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.