ByOffice Plaza Nerede

ByOffice Plaza Nerede?

Anadolu yakasında ofis kiralamak, toplantı salonu kiralamak için Kozyatağı bölgesini tercih edebilirsiniz. İstanbul’un Anadolu yakasındaki en hızlı gelişen iş merkezlerinden biri Kozyatağı’dır. Bölge, Bağdat Caddesine, Kadıköy’e, 1. ve 2. köprü çıkışına, Maltepe Sahil’e yakın konumuyla hızla gelişmektedir. Metro ağının da güçlenmesiyle birlikte ulaşım açısından yakanın en konforlu bölgesi haline gelen Kozyatağı’nda uygun fiyatlı ofis kiraları, ferah toplantı salonları için planofis.com.tr’den destek alabilirsiniz. Sanal ofis, hazır ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı salonu seçeneklerini İstanbul Anadolu Yakası Kozyatağı ByOfice Plaza’da sunan planofis.com.tr, stopaj, emlak komisyonu, mobilya, ofis ekipmanı gibi masraflar olmadan prestijli bir adreste  iş yeri sahibi olmanızı sağlıyor.

İstanbul Anadolu yakasındaki en prestijli iş merkezlerinden biri ByOffice’tir. Yakanın en önemli otel, iş merkezi, alışveriş merkezi ve yaşam alanlarına yürüme mesafesinde olan Plaza, iş görüşmeleri, mülakatlar, toplantılar, proje çalışmaları için çok tercih edilmektedir.

ByOffice Plaza Nerede? Açık Adresi

E-5 karayolu ve minibüs caddesi arasında kalan Kozyatağı Byofice İş Merkezinin adresi çok kolay ulaşılabilir bir lokasyon sunar. ByOffice İş Merkezinin açık adresi, Kozyatağı Mahallesi – Sarıkanarya Sokağı, 34736 Kadıköy/ İstanbul şeklindedir. Kozyatağının posta kodu 34736’dır.

ByOfice Yakınlarında Neler Var?

Acıbadem Kozyatağı Hastanesi, Byotel, Odeabank, Emeklilik Gözetim Merkezi, Şaşmaz Plaza, Değirmen Pastanesi Plazaya çok yakındır. Yürüme mesafesinde bulunan restoranlar, pastaneler, hastane ve iş merkezleriyle oldukça keyifli ve iyi bir konumda olan ByOfice, Kozyatağı metro istasyonuna da çok yakın konumlanmıştır.

Hilton İstanbul Kozyatağı, ByOtel Kozyatağı, Kruton Curi Parkı bölgedeki önemli noktalardır.

ByOfice Plaza Kozyatağı’na Nasıl Gidilir?

Plaza, E-80 Yan yolu üzerindedir. Taksimden kalkan Kozyatağı ve Bostancı otobüsleri ile bölgeye kolayca ulaşabilirsiniz. Beykoz yönünden arabayla Kozyatağına gelecekseniz; Kavacık Kavşağına ulaşın. Kadıköy Ankara yönüne doğru sağdan devam edin. İstanbul Çevreyolu-02 ve oradan da E-80’e devam edin. Sabiha Gökçen Havalimanından Kozyatağı’na ulaşmak için önce havaalanı çıkışından U dönüşü yapın. Döner kavşaktan ikinci çıkışa girip devam edin. Pendik D100, 04 Ankara rampadan girip havaalanı yönünde devam edin. İstanbul Edirne tabelalarını takip ederek E80 üzerine çıkın. Kadıköy Bostancı çıkışına oradan da Kozyatağı 02 bağlantısına çıkın.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.