Sanal Ofis İstanbul Plan Ofis

Sanal Ofis İstanbul

Artık ofis sahibi olmak çok kolay. Fiziki bir ofisim olsun ama sürekli kullanmayacağım diyenlere özel bir ofis seçeneği olan sanal ofis, özellikle freelance ya da home office çalışanlar tarafından çok tercih edilir. Genellikle evde, kafelerde ya da dilediğiniz yerde çalışma özgürlüğünüzün olduğu freelancer bir çalışansanız ara sıra müşterilerinizi ağırlamak, iş ortaklarınızla toplantı yapmak ya da ofis ortamında çalışmak üzere bir iş yerine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Elbette resmi evraklar için bir adres göstermek, bazı müşterilere resmi bir adres sunmak da gerekebilir. Tüm bunlara ek olarak bazı iş bağlantıları için şehrin prestijli plazalarından birinde ofis sahibi olmak da oldukça avantajlı olabilir. İşte böyle ihtiyaçlar için geliştirilen ofis çözümünün adı sanal ofistir. Peki, sanal ofis nasıl kullanılıyor?

  • Sanal ofis kiralamak için planofis.com.tr’den hızlı bir teklif alabilirsiniz.
  • Teklifinizi aldıktan sonra ofisinizi kullanmak üzere hangi günler ofiste olacağınızın bilgisini paylaşmanız yeterli olacaktır.
  • Önceden belirttiğiniz günlerde temizlenmiş, şık ve modern bir biçimde dekore edilmiş, internet bağlantısı bulunan ofisinizde çalışabilirsiniz.
  • Ofisi kullanmadığınız sürelerde ise verdiğiniz şirket adıyla ya da şahıs adıyla telefonlarınız yanıtlanacak, sizin için notlar alınıp mail adresinize düzenli bir biçimde postalanacaktır.
  • Kargo ve postalarınız teslim alınacak, misafirleriniz karşılanacaktır.
  • Ofiste yapacağınız toplantılarda içecek servisi yapılır,misafirleriniz karşılanarak ofisinize yönlendirilirler.

planofis.com.tr sanal ofis İzmir veya sanal ofis İstanbul seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.  İzmir’de Folkart Towers’ta ofis kiralamak için ya da İstanbul Kozyatağı ByOffice Plaza’da ofis kiralamak için en cazip seçeneklerden biri sanal ofis kiralamaktır. Zira, bu seçenekle şehrin en prestijli iş merkezlerinden resmi ofis adresi gösterebilir işinize de prestij katabilirsiniz.

Sanal ofis nedir daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Plan Ofis ile iletişime geçebilirsiniz. Sanal ofis kampanya seçenekleri ve en iyi sanal ofis için planofis.com.tr’den teklif alabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.