ByOffice Plaza Hakkında

ByOffice plaza hakkında Anadolu yakasının Kozyatağı bölgesindeki plazalar bölgesinde yer alan ByOffice, bölgenin en prestijli iş merkezlerinden biridir. Kolay ulaşım, merkezi konum ve prestijli şık ofis yapısıyla iş, toplantı, çalışma, Kozyatağında ofis kiralama için güçlü bir alternatif oluşturur.

ByOffice Plaza Açık Adresi Nedir?

ByOffice Plaza, Kozyatağı mahallesi sarıkanarya sokak Kadıköy İstanbul’dadır.

ByOffice’in Konumu

ByOffice hakkında merak edilen konulardan bir tanesi de konumudur. Anadolu yakasının en şık restoranları, bankaların Anadolu yakası bölge müdürlükleri, Hilton Kozyatağı, ByOtel gibi global otel zincirleri, Optimum AVM, Paladium AVM gibi alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumdadır.

Kozyatağında Kiralık Ofis İçin Nasıl Teklif Alacağım?

ByOffice plaza hakkında kiralık ofisler oldukça popüler bir platform haline geldi. planofis.com.tr, teklif verme sürecini hem ihtiyaca özel kılar hem de oldukça hızlı bir biçimde bilginize sunar. Sisteme girerek ad, soyad, e-posta edresi, tercih ettiğiniz kiralık ofis hizmeti türü ve telefon numaranızı göndererek hızlı bir biçimde size özel teklifi planofis.com.tr’den kolayca alabilirsiniz. ByOffice Plaza hakkında birçok müşterimizden olumlu geri dönüşler aldık. Siz de ofis hizmetlerimizden faydalanabileceğiniz bilgilere hizmetlerimiz sayfasından ulaşabilirsiniz.

planofis.com.tr ByOffice’te Hangi Hizmetleri Sunuyor?

ByOffice hakkında hizmetleri arasında Hazır ofis, sanal ofis, sanal ofis plus, paylaşımlı ofis, günlük ofis, toplantı odası hizmetleri sunulmaktadır. Söz konusu kiralık ofis seçeneklerinin hepsi Anadolu yakasında ofis kiralamak üzere tercih edebileceğiniz ekonomik çözümlerdir. Ulaşımı kolay, önemli noktalara yakın, ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayabileceğiniz bir yerde, ofis odaları şık ve kullanışlı olan ByOffice Plaza’dan ofis kiralamak için hemen planofis.com.tr’den teklif alabilirsiniz.

ByOffice’ten Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Otopark hizmeti alabilir, aracınızı nereye park edeceğinizle ilgili stres yaşamazsınız. ByOffice’in konumunun prestijli olması avantajıyla müşterilerinizi, iş ortaklarınızı iş yerinize davet edebilir, lüks ve konforlu bir çalışma ortamında bulunmanın ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. planofis.com.tr ile hazır ofis, toplantı odası, sanal ofis gibi hizmetlerden birini alarak, temizlik, çay servisi, sekreterya, posta ve kargo takibi gibi konularda masraf yapmazsınız. Ayrıca ByOffice’teki iş yeriniz için stopaj, emlak komisyonu, dekorasyon ve eşya masrafı da yapmazsınız.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.