Folkart Towers’ta Ofis Kiraları Ne Kadar?

 İzmir’de şık ofis konseptini yaşam alanı ile buluşturan dev projesi Folkart kuleleri, bölge için müthiş bir prestij noktası haline geldi. İzmir’de lüks ofis imajı şimdiden Folkart sakinlerinin oldu demek yanlış olmaz. Peki ya Folkart Towers’ta ofis kiraları ne kadar?

İzmir Folkart Towers Hakkında

Folkart, 2006 yılında Saya Grup tarafında başlatılan bir projedir. Çevre dostu bir anlayışla, lüks ve konforu bir arada sunabilen kaliteli yaşam alanları yaratmak amacıyla ortaya çıkan proje, bölgenin bu anlamda ihtiyacını fazlasıyla karşılamış durumda. Kuleler, rezidans daireler, ofisler ve yaşam alanlarından oluşuyor. Avrupa’nın en yüksek beşinci yapısı olarak kabul edilen kuleler, 27.000 metre kare arsa üzerinde kurulu. Folkart kuleleri, spor kompleksi, galeriler, mağazalar, çarşılar, çalışma alanları, toplantı salonları, açık ve kapalı otoparklar içeriyor.  Folkart’ta alabileceğiniz hizmetlerin sınırı yok. 24 saat teknik yardım, kuru temizleme, yemek, alışveriş, spor salonu, havuz kullanımı ve çok daha fazlası mevcut. Folkart Çarşı alanında ise, restoranlar, sergi salonları, kütüphane, okuma odaları, bowling salonu, bilardo salonları gibi çok farklı seçenekler söz konusu. Folkart Towers‘ta ofis kiraları ucuz ve kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır.

Folkart Towers’ta Ofis Kiralamak

Folkart Towers’ta ofis kiraları ne kadardır? İzmir Folkart’ta ofis kiralamak için bulabileceğiniz en avantajlı çözümlerden biri hazır ofis ya da sanal ofis seçenekleridir. Planofis ile sandığınızdan çok daha hızlı bir biçimde ve oldukça avantajlı bir şekilde İzmir Folkart’ta ofis sahibi olabilirsiniz. Sizi günlük iş stresinden uzaklaştıracak yaşam alanları da bulunan kuleler, sadece bölgenin değil neredeyse Avrupanın en prestijli ofis adresleri arasında gösteriliyor. Burada bir ofis sahibi olmak, müşterileriniz, iş ortaklarınız için çok önemli bir imaj gücü yaratacaktır. Elbette sizin ve ekibinizin keyifle çalışması ve yaratıcı iş çözümleri üretebilmesi için de mükemmel bir çalışma alanı sunuyor. Folkart Towers’ta ofis kiralarının cüzi miktarlarıyla hemen ofisinize kavuşabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.