Kozyatağı ByOffice Plaza’dan Sanal Ofis Kiralayın!

Eğer freelance çalışıyorsanız, homeoffice bir işiniz varsa, tamamen internetten çalıştığınız ve bir ofise pek de ihtiyaç duymadığınız bir işte çalışıyorsanız bir şirket ofisi kiralamak ne kadar mantıklı olurdu? Benzer şekilde avukat ya da danışmanlık gibi bir iş yapıyorsanız ara sıra şık ve şehir merkezinde konumlanmış bir ofise ihtiyaç duymanıza rağmen genellikle de bu ofis boş kalacağı halde söz konusu masrafları yapmak ister miydiniz?

Diyelim ki, yukarıdaki iş alanlarından birinde ya da benzer bir biçimde çalışıyorsunuz. Ayın sadece bir kaç günü müşterilerinizi ağırlamak, iş toplantıları yapmak, ofis ortamında çalışmak için bir iş yerine ihtiyacınız oluyor. Ancak ayın diğer günlerinde bu ofise ihtiyacınız yok. Ay boyunca bir ofise neden kira veresiniz? Elbette kira ile bitmiyor; stopaj, emlak komisyonu, elektrik, su, ısınma ve soğutma faturaları, otopark, güvenlik, aidat, sekreter masrafı, ofis mobilyaları, tamirat, internet gibi masraflar da var. Peki, size bu masraflar olmadan ayın sadece ofisi kullandığınız günleri için kira ödeyeceğiniz üstelik de şehrin en prestijli plazasını iş yeri adresi olarak gösterebileceğiniz bir çözüm sunsak: planofis.com.tr, sanal ofis çözümleri.

Freelance ya da homeoffice çalışsanız bile, İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağı’nın en merkezi noktasında bulunan ByOffice Plaza’da bir şirketiniz olabilir. Müşterilerinize, meslektaşlarınıza, iş ortaklarınıza bu adresi şirketinizin resmi adresi olarak verebilirsiniz. Telefonlarınız şirketinizin adıyla açılıp, kargolarınız teslim alınabilir. Siz de sadece ofise ihtiyaç duyduğunuz günlerde buraya gelip çalışabilir ve sadece bu günler için ofis kirası ödeyebilirsiniz.

ByOffice Plaza’dan sanal ofis kiralamak ya da ByOffice kiralarını öğrenmek için planofis.com.tr ana sayfasında bulunan “Hızlı Teklif” butonuna tıklamanız yeterli. Açılan kutuda adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-mail adresiniz ve tercih ettiğiniz ofis kiralama biçimi sorulur. Bir iki dakika içinde bu formu doldurup göndermeniz halinde hemen size bir teklif iletilir. Gelen teklifi değerlendirerek uygun fiyatlarla Kozyatağı’nda ofis kiralamış olursunuz. Üstelik yukarıda saydığımız şirket masraflarının hiç biri olmadan.

Kozyatağı ByOffice Plaza’dan Sanal Ofis Çözümleri Neleri Kapsar?

  • Şehrin en merkezi noktasında bir ofis
  • Prestijli ve güven veren bir iş yeri adresi
  • Resmi iş adresi
  • Kargolarınızın gönderilmesi ve teslim alınması
  • Telefonlarınızın adınıza açılması ve notların sizin için alınması (sekreterlik hizmeti)
  • Söz konusu lokasyondaki ofis için güvenlik, otopark kullanımı, temizlik, çay-kahve servisi, danışma, misafir karşılama hizmetleri
  • Stopaj, emlak komisyonu, IT alt yapısı kurulumu, ofis mobilyaları, ofis dekorasyonu, internet, klima, ısınma, tamirat ve tadilat gibi işler.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.