İzmir’de Kiralık Toplantı Salonu Fiyatları

Bir rivayete göre Smirne adlı Amazon bir klan liderinden adını alan İzmir, bugün dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul ediliyor. Ege Denizine doğru uzanan şehir haritası, keyifli sahil beldeleriyle çevrili.

Elbette İzmir, sadece Çeşme, Alaçatı, Urla, Karaburun, Bergama demek değil; İzmir’de giderek artan bir iş hacmi de söz konusu. Bu iş potansiyeli, bölgede iş odaklı buluşmaların, toplantıların artmasına neden oluyor.

Özellikle İstanbul merkezli şirketler, bölgedeki şubeleri için İzmir’de toplu iş alımları yapabiliyorlar. Benzer şekilde İzmir’deki iş ortaklarıyla yapılan toplantılar için de toplantı salonlarına ihtiyaç duyulabiliyor.

Ayrıca bazı önemli projeler geliştirilirken ekibi motive etmek ve mevcut iş ortamında uzak bir atmosferde daha yaratıcı çözümler üretmelerini sağlamak üzere İzmir’de çalışma günleri programlamak da iş dünyasında çok trend.

İzmir iş toplantıları

İzmir iş toplantıları için bundan önceki yıllarda otelleri tercih ediyordu. Hilton ve Efes oteli gibi markalaşmış zincir oteller söz konusu ihtiyacı karşılıyordu. Ancak bugün, iş dünyasının ihtiyaçları bir otel salonunun karşılayamayacağı detaylar içeriyor.

İş toplantıları için bir araya gelecek olan ekipler, alışveriş, dünya mutfağından yemekler, dinlenmek için havuz ya da masaj salonu kullanımı gibi konuları önemsiyorlar.

Bununla beraber toplantı salonunun zengin multimedya sistemine sahip olması, yaratıcılığı tetikleyecek bir dekorasyon anlayışıyla dekore edilmiş olması isteniyor. Bazı toplantılar için özel düzenlemeler de gerekebiliyor. Elbette şehrin merkezi ve ulaşımı kolay bir noktasında olmak da önemli.

İzmir’de toplantı yapmak için en prestijli noktalardan biri giderek daha fazla şirketin ilk tercihi olan Folkart Towers. Folkart Yapı tarafından geliştirilen proje, Avrupa’nın en çevreci ve insan odaklı yaşam alanlarından biri olarak gösteriliyor.

Geniş ve konforlu toplantı salonlarında güçlü multimedya sistemi, ferah çalışma alanları, LCD ekranlar, isteğinize özel düzenlemeler Folkart’ta toplantı salonu kiralamanın ayrıcalıkları arasındadır.

27 bin metrekare arsa üzerinde kurulu olan Folkart kuleleri, 200 metre yüksekliğindedir. 3.8 metre tavan yüksekliğine sahip olan ofis katları, mükemmel bir ferahlık hissi sunar.

Ofislerde ve toplantı salonlarında mükemmel bir şekilde sağlanan iklimlendirme sistemine ek olarak havalandırma ile de bol oksijenli bir çalışma ortamı sunulur.

Folkart Toplantı salonları ve çalışma alanlarında doktor muayenelerinde insan sağlığı için öne çıkarılan yaşam alanı özellikleri dikkate alınmıştır.

Folkart’ta toplantı salonu kiralama

Folkart’ta toplantı salonu kiralamanın en keyifli yanlarından biri de işe ara verdiğinizde 32 farklı mağazanın bulunduğu çarşıda alışveriş yapabiliyor olmanız, Carrera Spor Kompleksini kullanabiliyor olmanız, sergi salonlarını ziyaret edebiliyor olmanızdır.

Folkart’ta Ofis kiralamak ya da toplantı salonu kiralamak üzere planofis.com.tr’den teklif alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun toplantı salonunu kiralayarak ferah, şık ve keyifli bir çalışma alanında bulunmanın tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir’de toplantı salonu, hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis konularında kaliteli hizmet anlayışıyla çözüm sunan planofis.com.tr, uygun fiyatlı toplantı salonu ihtiyaçlarınıza lüks çözümler üretir.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.