Uygun Fiyatlı Ofis Plan Ofis

En Uygun Fiyatlı Ofis Kiralama Seçeneği Nedir?

Kendi işinizi kurmak üzere yola çıktıysanız, mevcut işiniz için ofis arıyorsanız ofis kiraları konusunda detaylı araştırmalar yapıyor olmalısınız. Ofis kirasını düşürmek, en önemli gündeminizken ofisin bulunduğu binanın aidatı, güvenlik, otopark, servis hizmetleri ya da temizlik hizmeti için, elektrik, su, internet gibi ihtiyaçlar için ödenek ayırmak oldukça zorlayıcı olabilir. Elbette ofis dekorasyonu, tadilat, taşınma, kurulum masrafları da var. Tüm bu masrafları ödeseniz bile en kaliteli hizmete, en prestijli adresteki ofise erişmiş de olamayacaksınız.  Hemen içinizi karartmayın; tüm bu süreci en ekonomik biçimde çözmenin konforlu bir yolu var: paylaşımlı ofis kullanmak. Peki, paylaşımlı ofis nedir ve neden avantajlıdır?

Paylaşımlı ofis, bir çalışma alanını farklı zamanlarda farklı şirketlerin kullanmasını ve ofis kirasını paylaşmalarını sağlayan ekonomik bir ofis kiralama seçeneğidir. Ortak ofis kullanımı adı da verilen bu hizmet planının kullanıcılar için çok avantajlı olması, tüm dünyada popülaritesinin giderek artmasının nedenidir.

İzmir Folkart kulelerinde uygun fiyata kiralık ofis, İstanbul Kozyatağı’nda kiralık ofis, Ataşehir’de ucuz ofis gibi aramaların sonuçları genellikle çok da erişilebilir rakamlar sunamaz. Ancak aynı prestijli iş merkezlerinde ekonomik bir biçimde ofis sahibi olmak üzere paylaşımlı ofis seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Paylaşımlı ofis, uygun fiyatlı kiralık büro sağlar çünkü:

Bir ofis için sadece onu kullandığınız saatlere karşılık ücret ödersiniz. Ofiste olmadığınız saatlerde onu başka bir şirketin personeli kullanır. Ancak siz, ofisi kullanacağınız zaman temizlenmiş, havalandırması sağlanmış şekilde ofisi teslim alırsınız.

Siz, ofiste yokken işinde profesyonel asistanlar misafirlerinizi karşılar ve telefonlarınızı yanıtlayarak notlarınızı alırlar.

Söz konusu prestijli iş yerini resmi iş adresiniz olarak gösterebilirsiniz.

Temizlik, otopark, güvenlik, danışma, içecek servisi gibi hizmetler için ekstra bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Üstelik kiraladığınız ortak ofisin bulunduğu plazada bulunan bu hizmetler genellikle birinci sınıf kalitededir.

Paylaşımlı ofis kiralarken emlakçı komisyonu ya da stopaj vergisi ödemezsiniz.

Zaten en son moda dekorasyon trendlerine göre hazırlanmış olan ofis için eşya almanıza, tadilat yapmanıza gerek kalmaz.

Uygun fiyatlarla lüks ofis kiralamak için Plan Ofis’ten hemen teklif isteyebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.