Uygun Fiyatlı Ofis

Farklı Şirketlerden Çalışanlarla Aynı Ofisi Paylaşmak Nasıl Olurdu?

Yaşam biçimleri gibi çalışma biçimleri de değişiyor. Kasvetli, sıkıcı ve çalışanları adeta prangalarla büroda olmaya zorlayan ofis ortamları 1990’larda kaldı. Bugün, internet teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla birlikte zaman ve mekanın önemi azaldı. Artık işin nerede yapıldığı ve hangi saatlerde tamamlandığı değil nasıl sonuçlar sunduğu önemli. İşte bu anlayışın güzel bir sonucu da hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis gibi seçeneklerin gelişmesi oldu. Söz konusu ofis çözümleri, çok daha esnek bir çalışma ortamını oldukça lüks, donanımlı, merkezi konumlu bir alana çok ekonomik paketlerle taşıyabiliyor. Herkes için yaratıcı fikirler üretebileceği, işine odaklanabileceği ferah, konforlu çalışma alanları sunulabileceğinin kanıtı olan hazır ofisler, konforlu bir çalışma ortamını ulaşılmaz olmaktan çıkarıyor.

Son yıllarda çok popüler bir uygun fiyatlı ofis kiralama seçeneği olan paylaşımlı ofisler de hem sundukları ekonomik çözümle hem de oldukça farklı bir çalışma ortamı sunmalarıyla dikkat çekiyor. Bir paylaşımlı ofis kiraladığınızda, emlak komisyonu, stopaj vergisi, dekorasyon, tadilat, kurulum, doğalgaz-elektrik- su açma masrafları ve bunların kullanım ücretleri, ofis mobilyası masrafları olmadan şehrin en merkezi noktasında çalışma ortamınız olur. Lüks, konforlu, şık bir ofis için ödeyeceğiniz kira, ofisi kullandığınız saatleri kapsar. Zira, söz konusu ofisi sizinle birlikte farklı şirketlerin çalışanları da kullanır.

Verimli çalışma ortamı konusunda her detayın planladığı bir ofisi günün farklı saatlerinde farklı kişiler kullanabilir. Bu çözüm, şehrin en konforlu ofislerini erişilebilir kılması açısından çok önemlidir. Ortak ofis kiralayarak aynı ofisi aynı saatlerde farklı şirketlerin çalışanlarıyla birlikte kullanabileceğiniz gibi farklı saatlerde dönüşümlü olarak da kullanabilirsiniz. Farklı şirketlerin, farklı iş alanlarından personellerle aynı ofisi kullanmak, iş vizyonunuz için çok önemli bir katkı sunabilir. Ayrıca güçlü ve oldukça kalıcı bir iş bağı da kurabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlı ofis kiralama imkanı bulmuş olursunuz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.