Günlük ofis kiralamak

Günlük Ofis Kiralamak Neden Avantajlı?

Son yıllarda büyük ve kurumsal şirket ağları ya da üretim yapan fabrikalar dışında ofis yani çalışma ortamı için kendi merkezi yerleşkesini kurmak pek de avantajlı değil. Özellikle az sayıda çalışanı olan şirketler stopaj, emlak komisyonu, dekorasyon masrafları olmadan kullanabilecekleri hazır ofis çözümlerini tercih ediyor. Hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis, günlük ofis kiralama gibi farklı alternatiflerden sizin ya da şirketinizin çalışma biçimine en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Söz konusu seçeneklerden biri olan günlük kiralık ofisler, size farklı açılardan çok avantajlı bir çözüm sunabilir. Örneğin Ankara merkez ofisi olan şirketinizin bir proje için İzmir’de bir kaç günlük bir çalışma planıyla bir grup çalışanını İzmir’e gönderdiğini düşünün. Bu durumda örneğin İzmir Folkart Towers’tan günlük ofis kiralamak  tüm çalışanların düzenli, konforlu ve merkezi bir lokasyonda bir araya gelmesini sağlayabilir. Benzer şekilde yine şirketinizin bulunduğu şehirden farklı bir şehirde tam gün sürecek bir toplantınızın ya da ortak çalışmanızın olduğunu var sayalım. Bu durumda otellerin konferans salonları hem çok maliyetli olacak hem de yetersiz kalacaktır. Size gerçek bir ofis ortamı sunarken maliyetleri de aşağı çeken günlük ofis kiralama alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.

Günlük Ofis Kiralamak Nedir?

Günlük ofis kiralamak, freelance ya da homeoffice çalışanlar için de önemli bir çözüm alternatifidir. Rutin çalışma prensibinde bir ofise ihtiyaç duymasanız da bazen müşterilerinizle buluşmak, iş ortaklarınızla tüm gün çalışmak ya da müşterilerinize bilgi vermek amacıyla sadece bir gün için bir ofise ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu süreçte konforlu, prestijli, lüks bir adres vermek işinizin prestijine de olumlu katkı sağlayacaktır.

planofis.com.tr İstanbul Kozyatağı ByOffice Plaza’da, İstanbul Ataşehir’de ya da İzmir Folkart Towers’ta günlük kiralık ofis seçenekleri sunuyor. planofis.com.tr‘den teklif alarak uygun fiyata günlük ofis kiralama yapabilir, prestijli bir iş adresi edinmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.