Günlük Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Bazı çalışma biçimlerinde sürekli bir ofise ihtiyaç olmayabilir. Örneğin freelance çalışanlar ya da homeoffice çalışma modeli ile iş yapanlar için durum böyledir. Bazı internet şirketleri de çalışanlarına sürekli ofiste olma zorunluluğu koymaz. Durum böyle olunca bu şekilde çalışan biri için yılın sadece bazı günlerinde toplantılar için bir ofis ihtiyacı söz konusu olabilir. Elbette toplantılarınızı şehrin iş toplantısı için uygun olan restoranlarında, kahve dükkanlarında ya da otellerin konferans salonlarında da yapabilirsiniz. Ancak bunların hiç biri, şehrin en merkezi adresindeki, lüks bir iş merkezinin ofis odası kadar güçlü bir prestij etkisi yaratmayacaktır.

planofis.com.tr, İstanbul ve İzmir’deki en prestijli iş merkezlerinde bulunan konforlu ofisleriyle uygun fiyata günlük ofis kiralama seçeneği sunuyor. planofis.com.tr’dan online olarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak hızlıca günlük ofis kiralama fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Peki, günlük ofis kiralamanın avantajları nelerdir, insanlar neden günlük ofis kiralıyor?

  1. Sadece bir gün için ya da benzer derece kısıtlı bir süre için ofis ihtiyacını en lüks en konforlu şekilde ancak oldukça düşük bir maliyetle karşılayabiliyorlar.
  2. Stopaj, emlakçı komisyonu, ofis eşyası, tadilat, site aidatı gibi masraflar olmadan bir ofis çalışma ortamı edinebiliyorlar.
  3. Müşteri, iş ortağı ya da yakınlarına şehrin en lüks lokasyonunda çalışma adresi gösterebiliyorlar.
  4. Toplantı için davet ettikleri kişiler şehrin en merkezi konumundaki bu adresi kolayca bulabiliyor ve kolay ulaşım sağlayabiliyor.
  5. En yeni dekorasyon trendlerine göre döşenmiş, her ihtiyaca özel ayrıntılar hesaplanmış olan bu ofiste, bir gün ya da bir kaç gün için keyifle çalışabiliyorlar.
  6. Motive edici bir ortamda modern, şık, havadar ve lüks bir ofiste çalışmanın avantajlarını yaşayabiliyorlar.
  7. Günlük ofis kiraları, pek çok otelin toplantı salonu ya da kongre salonu kirasına göre oldukça uygun.
  8. Hızlıca teklif alıp, hızlıca ofislerini kullanabiliyorlar. Süreç çok hızlı ve pratik işliyor.
  9. Misafir karşılama ve ağırlama konusunda çok gelişmiş bir hizmet alıyorlar.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.