Kış Boyunca Konforlu ve Sıcak Bir Ofis

Freelance ya da homeoffice çalışma biçimiyle işlerini yürütenler yazın o sahil senin bu plaj benim keyifle çalıştılar. Aslında yetişmeyen işlerin yükü sırtınızdayken enfes bir deniz manzarasına karşı çalışmanın önemi yok gibi biliyoruz ve halinizden iyi anlıyoruz ama sırada kara kış var. Yaz boyu, belki evinizin balkonunda, belki köşesindeki kahve dükkanının terasında belki ailenizin yazlık evinin verandasında yani bulduğunuz yerde çalıştınız. Şimdi havalar soğudukça, açık havada olmak isteği azaldıkça  dilediğiniz yerde çalışma özgürlüğünüz de azalacak ve belki de sadece evinizin salonuyla idare etmeniz gerekecek. Üstelik evde bebek ya da küçük çocuklar varsa sizin için çalışmak tam bir işkence olabilir. Hatta sabah 8 akşam 8 çalışma saatlerine bile özenebilirsiniz. Freelancer çalışanlar özgür insanlar; hemen içinizi karartmayın. Bu kışı çok havalı, çok sıcak ve içinizi açacak bir ofiste üstelik de oldukça düşük maliyetlerle geçirebilirsiniz.

Kışın sıcak, konforlu, şık, lüks bir ofis için planofis.com.tr ana sayfasını inceleyin. Bulunduğunuz lokasyona en yakın hazır ofis, sanal ofis ya da paylaşımlı ofis alternatiflerinden sizin için uygun olanı seçip işinize odaklanın.

mikrofis.com, yılladır İstanbul ve İzmir’de ofis arayanlar için keyifli ve konforlu çözümler üretiyor. Siteye girerek bulunduğunuz lokasyondaki ofis seçeneklerini inceleyerek karar vermeniz yeterli. Örneğin müşteri karşılama ya da ağırlama gibi ihtiyaçlarınız yoksa oldukça uygun fiyatlarla paylaşımlı ofis kiralayabilirsiniz. Paylaşımlı ofis kiraları oldukça makul olduğu için özellikle freelance ve homeoffice çalışanlar tarafından çok tercih ediliyor. Pek çok freelance çalışanın kafe ve restoranlara gün boyu harcadığı paralara hatta daha azına paylaşımlı ofis kiralayabiliyor olması, özellikle kış mevsiminde büyük bir konfor sunabiliyor. Üstelik, düşünsenize; “İzmir Folkart Tower’ta ofisim var ya da “Kozyatağı ByOffice Plaza’da ofisim var” diyebiliyorsunuz.

Kışın şehrin en prestijli lokasyonlarında bulunan bir ofiste çalışmanın size pek çok faydası olacaktır. Hem işinize daha iyi konsantre olabilmeniz için tüm detayların düşünüldüğü bir ofiste olmanın avantajları hem de iş ortaklarınıza, yakınlarınıza ya da müşterilerinize vereceğiniz güçlü etki açısından paylaşımlı ofis seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Paylaşımlı Ofis Ne Demek?

Şehrin en prestijli iş merkezlerindeki ofis odalarını farklı iş alanlarında ve şirketlerde çalışan insanlarla paylaştığınız ofis kullanımına paylaşımlı ofis deniyor. Tüm dünyada çok yeni bir trend olan paylaşımlı ofisler, uygun fiyata ofis sahibi olmanın, konforlu bir çalışma ortamı kiralamanın yeni adı. Üstelik farklı şirketlerden ve pozisyonlardan iş arkadaşları edinmek network ağınızı genişletmek için de mükemmel bir fırsat.

Yazın bitmesiyle birlikte kendinize sıcak bir ofis, konforlu bir çalışma ortamı arıyorsanız sizin için en iyi çözüm paylaşımlı ofis olabilir. Ofisi kullandığınız günler için ücret ödeyerek, çok düşük maliyetlerle Folkart’ta bir ofis sahibi olmak ya da ByOffice’te çalışmak kimi motive etmez ki?

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.