Hazır ofis istanbul

Hazır Ofis İstanbul 

İstanbul, şüphesiz ki dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Bu şehirde yaşamak pek çok zorluğu beraberinde getirse de güzellikleri de çoktur. Özellikle iş için Türkiye’de tercihe dilebilecek en önemli nokta İstanbul’dur. Planofis bu ihtiyacı karşılamak için Hazır Ofis İstanbul konseptini oluşturmuştur. Fabrikaların, büyük şirketlerin, global markaların, mağazaların, restoranların, otellerin, devlet kurumları ve finans merkezlerinin bulunduğu İstanbul, üretim ve hizmet sektörünün kalbinin attığı şehirdir.

İstanbul’da ofis sahibi olmak

İstanbul’da ofis sahibi olmak için şehrin önemli noktalarında konumlanan plazalar, işmerkezleri ya da rezidans kompleksleri araştırılabilir. Bu güzel ve kalabalık şehirde iş yeri satın almak ya da kiralık iş yeri bulmak genellikle oldukça yüksek bir gelir gerektirir. Şehrin nispeten uzak noktalarında dahi ofis kiraları ya da iş yeri kiraları azımsanmayacak derecede yüksektir. Elbette söz konusu masrafları karşılamakla da iş bitmiyor. Ofisiniz için bir yer satın aldıktan ya da ofis kiraladıktan sonra onu dekore etmek, ofis mobilyaları almak, gerekli aletleri ve cihazları temin etmek, gerekiyorsa tadilat yaptırmak ekstra masraf çıkaracaktır. Bununla beraber stopaj, emlakçı komisyonu gibi masraflar da bütçenizi sarsabilir. Sekreter tutmak, çay ve temizlik hizmetleri için personel tutmak, güvenlik, otopark, aidatlar da unutulmamalı.

İstanbul’da ofis tutmanın masraflarından bahsettik ancak bu işin bir de zahmeti var. Tüm bu süreçte ofis için yer aramak, bulduğunuz yeri nasıl tadilat yaptıracağınıza karar vermek, tadilat için usta bulmak, ustaların söz verdikleri gibi işleri yapamamalarını gördükçe strese girmek, mobilya aramak, bozuk elektrik tesisatı, arızalı su tesisatı ile uğraşmak, internet ve telefon bağlantısının defalarca kez servis çağırmanıza rağmen çalışmaması….

Planofis’in Hazır Ofis İstanbul konsepti ile hem yukarıdaki masrafları hem de boşa giden zahmeti engellemenin modern bir çözümü var. İstanbul’da hazır ofis kiralayarak dekorasyonu, mobilyaları, servis ve temizlik hizmeti, sekreterlik, güvenlik, otopark hizmeti olan bir iş yerine sahip olabilirsiniz. planofis.com.tr hazır ofis seçenekleri, stopaj ve emlak komisyonu da ödemeden şehrin en prestijli lokasyonlarından birini işyeri adresi olarak göstermenin yoludur.

Planofis’in ayrıcalık ve yenilikçi çözümleri ile sağladığı; işletmenize özel Hazır Ofis İstanbul ‘da kullanımınıza sunulmaktadır.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.