Hazır Ofis Konusunda Merak Edilenleri Yanıtladık

Hazır Ofis Konusunda Merak edilenleri sizler için konumuza taşıyoruz. Hazır ofis nedir, hazır ofis kiralama fiyatları, hazır ofis tasarımları nasıldır, kimler hazır ofis kiralayabilir gibi çok merak edilen soruları sizin için yanıtladık.

Kimler hazır ofis kiralar?

Genellikle kobiler, küçük ölçekli işletmeler yani çok fazla çalışanı olmayan şirketler hazır ofis çözümlerini tercih ederler. Ancak çok büyük alanlara kurulu devasa şirket organizasyonları olan kurumsal şirketler de ulaşım, lokasyon ve daha trend bir görünüm nedeniyle zaman zaman hazır ofis çözümlerini tercih edebiliyorlar. Örneğin kurumsal bir şirketin tasarım departmanının çok önemli bir proje üzerinde bir hafta boyunca çalışacağını düşünelim. Bu bir hafta boyunca tüm personelin kolay ulaşım sağlayabileceği, farklı bir ortamın vereceği enerjiyi hissedeceği, şirketin genel atmosferinden izole olacağı ve bir arada projeye odaklanacağı bir ortam yaratmak üzere hazır ofis kiralanabilir. Hazır Ofis Konusunda Merak edilenler konumuzda hazır ofis kiralarını sizlere en iyi şekilde aktarmaya çalışacağız detaylı bilgi için tıklayınız.

Hazır Ofis’te Odaların Tasarımı Nasıl?

Bu sistemde mobilyalı hazır bir ofis, size tahsis edilir. Ancak mobilyalar ya da dekorasyon konusunda özel bir tercihiniz varsa buna uygun çözüm üretilebileceği gibi, farklı lokasyonlardaki farklı dekore edilmiş odalar arasından da seçim yapabilirsiniz.

Hazır Ofis İçin Neden Daha Ekonomik Deniyor?

Günümüzde kobiler için en uygun fiyatlı ofis kiralama biçimi, sanal ofis ya da hazır ofis seçeneğidir. Çünkü bu sistemde stopaj, emlak komisyonu gibi masraflar olmadığı gibi, ofis mobilyası, ofis eşyaları da almak zorunda kalmazsınız.

Hazır Ofis İçin Stopaj Ödeyecek miyim?

Hazır Ofis Konusunda Merak edilenler arasında en önemli kısımlardan biri de stopaj ücretleridir. Hayır, hazır ofisin stopajı yoktur.

Hazır Ofisi Kolay Kılan Ayrıntılar Nelerdir?

Hazır Ofis Konusunda Merak edilenler kısmında hazır ofisin kolaylıklarından da bahsedelim. IT alt yapısı kurmak, ofis tadilatı yaptırmak, ofise mobilya ve elektronik malzemeleri almak, sekreter, servis elemanı gibi her iş yerinde mutlaka olması gereken personeli temin etmek, oto park bulmak, teknik arızalar için usta bulmak gibi iş kalemlerinin tümü hazır ofisle hazır olarak sunulur.

Hazır Ofis Kirasına Ek Olarak Isınma İçin Ödeme Yapacak mıyım?

Hazır Ofis Konusunda Merak edilenler arasında en önemli kısımlardan biri de ısınma problemi. Hazır ofis, sanal ofis kiraladığınızda hatta toplantı odası kiraladığınızda ısınma, iklimlendirme, çay, kahve servisi için ayrıca ödeme yapmazsınız.

Asistanlık Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Siz, ofiste olmadığınızda telefonlarınızın şirketinizin adıyla açılması, misafirlerinizin karşılanması ve belirttiğiniz şekilde ağırlanması, kargolarınızın gönderilmesi ve teslim alınması, sizi arayanların ve ofisinize gelenlerin not alınması gibi hizmetleri kapsar.

Hazır Ofisin Şirket İçin Ofis Kiralamaya En Cazip Avantajı Nedir?

Hazır Ofis Konusunda Merak edilenler bölümünün son ve önemli kısımlarından olan hazır ofis kiralamak neden avantajlı sorudur. Burada aslında sunulan konfor, prestijli iş yeri adresi, kolay ulaşılabilir lokasyona ek olarak ölçülebilir ve kesin olarak öngörülebilir masraflar oldukça cazip bir avantaj sunar. Hazır ofis kiralarken bir yıl boyunca söz konusu adreste çalışmak için ne ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Diğer şirket kiralama sürecinde ise tamiratlar, arızalar, personel sirkülasyonu, oto park gibi pek çok detay ön görülemeyen masraflar çıkaracaktır.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.