Sanal Ofisin Kendi Ofisimden Farkı Nedir?

Yeni bir iş kurmanın heyecanı, tüm masraflara ve yorucu sürece rağmen hiç bir şeye değişilmez bir keyif verir. Adeta, bir evlat sahibi olmaya ya da kendi eserinizi inşa etmeye benzer. Kobiler için iş kurma aşamaları, küçük bir ofis kiralamak, ofisi döşemek, personel almak, iş paylaşımı yapmak, şirket vergi ve masraflarını ödemek ve takip etmek gibi bir dizi prosedürü içerir. Eğer siz de kendi küçük girişiminiz ya da yeni kuracağınız iş için kolları sıvadıysanız tüm bu kalemleri inceden inceye çalışıyor olmalısınız. Peki ya sanal ofisin kendi ofisimden farkı nedir? Konunun iş yeri yani iş yeri adresi ve mekanı detayını incelersek, sizin için en avantajlı çözüm ne olabilir?

İşiniz için bir adrese ihtiyacınız olacak. Bu adres evrakların, kargoların, personelin gelip gideceği adrestir. Elbette çok işlevsel olmamakla birlikte evinizi de iş yeri adresi olarak gösterebilirsiniz. Peki, sadece sizin ya da en fazla bir kişinin daha bulunduğu şirketinizde siz yokken kargoları kim alacak, kargo gönderimlerini kim yapacak ve misafirleriniz gelirse kim karşılayacak…Bu sorunu, bir hazır ofis kiralayarak çözebilirsiniz. Hazır ofis hizmetlerine sekreterya, misafir karşılama, servis dahil olacaktır. Böylece ayrıca bir sekreter ya da çay servis elemanı tutmak zorunda değilsiniz. Sanal Ofisin Kendi Ofisimden Farkı Nedir? Üstelik sizin minimize ettiğiniz rakamlarla bulacağınız sekreter ve diğer yardımcı personel yerine planofis.com.tr, detaylı insan kaynakları görüşmeleri sonucunda işe alımı yapılmış profesyonelleri çalıştırır. Yani profesyonel hizmeti çok daha ucuza almış olursunuz.

İş yeriniz için ihtiyaç duyacağınız adresin, sadece kargo ve diğer postalar konusunu kapsamadığını biliyoruz. Müşterilerinizi ağırlamak, toplantı yapmak, çalışmak için de bir adrese ihtiyacınız var. Bu konuda da şehrin en işlek noktasında, ulaşımın en kolay olduğu yerlerde çok şık bir ofis adresi iyi olmaz mıydı? “Ama böyle bir ofis kirası çok yüksek olmalı”, diye düşünüyorsanız yine planofis.com.tr’un size sunacağı çözümlerle mutlaka tanışmalısınız. Şehrin en güzel yerinde, son derece prestijli bir adreste emlak komisyonu olmadan, stopaj olmadan üstelik de kullandığınız kadar kira ödeyeceğiniz bir ofisiniz olabilir. İşte Sanal Ofisin kendi ofisimden farkı konusunu incelediğimiz yazımız ile sizlere gerekli bilgileri sunduk. Anlattıklarımız kulağınıza hoş geldiyse hemen bir teklif isteyin!

Sanal Ofis Çözümleri

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.