Toplantı Odanız Yoksa, Kiralayın!

Bazen prestijli toplantılarınızda tam donanımlı ve teknolojik bir toplantı odası kiralamak ihtiyacınız olabilir. Özellikle freelance çalışan insanlar ve girişimciler için iş toplantılarını daha profesyonel olarak gerçekleştireceği toplantı odalarına ihtiyaçları vardır. Cafelerden ziyade toplantı odası kiralamak doğru seçenek olacaktır.  Bu ofislerde gerçekleştirilen toplantılar sizi daha profesyonel gösterecektir. Tam donanımlı toplantı odalarımızda internet, projeksiyon, çay-kahve servisleri dahil her şey mevcuttur. Saatlik yada günlük olarak kiralayacağınız toplantı odaları ile iş toplantılarınız daha profesyonel bir ortamda yapabilir, prestijinize prestij katabilirsiniz. Planofis olarak bu konuda her zaman yanınızdayız!

İstanbul Kadıköy‘de ve İzmir Folkart Towers‘da bulunan yerlerimizde istediğiniz zaman günlük veya saatlik olarak kiralayabilirsiniz. Planofis olarak sizin için hazırlamış olduğumuz toplantı odalarımızda, tam donanımlı, teknolojik ve konforlu olmasının yanı sıra eğitimli personelimiz ile toplantıya gelecek olan müşterilerinize karşılamak ve iyi bir şekilde ağırlamak içinde çalışıyoruz.

Yapacağınız toplantılar, toplantı odalarımızda daha profesyonel bir şekilde ve sunum kolaylığı sayesinde daha anlaşılır ve konforlu bir şekilde toplantı yapmanızı sağlayacak.

Planofis olarak bir çok girişimcinin, freelance çalışanların toplantı gibi profesyonel anlamdaki sorunlarını çözmek, onları müşterilerine karşı daha iyi göstermek için vermiş olduğumuz bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Kendinize ait bir şirketiniz olabilir fakat uygun toplantı odanız olmayabilir. Planofis olarak her türlü sektöre hitap eden ve ofisiniz olsun veya olmasın herkesin toplantı ihtiyacını karşılıyoruz. Bir ofisiniz var ama toplantı odanız yok ve müşterileriniz ile yapacağınız görüşmeleri kendi odanızda, küçük alanlarda yapmak istemiyorsunuz. Veya çok önemli bir toplantı düzenliyorsunuz fakat uygun toplantı odanız yok. Bizim ile iletişime geçerek sektörünüz ne olursa olsun toplantı odalarımızı kiralayabilir, eğitimli personellerimiz müşterilerinizi iyi bir şekilde karşılayabilir ve profesyonel olarak çalıştığınızı aynı zamanda da müşterilerinizin gözünde yer edindiğiniz prestijinizi arttırabilirsiniz. Toplantı odalarımız her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde düzenlenmiş ve kullanıma hazır bir şekilde sizi bekliyor. Ulaşımı kolay olması nedeni ile de rahatça müşterilerinizi davet edebilirsiniz.

Eğer bir toplantı odanıza ihtiyacınız var ise, saatlik veya günlük olarak kiralamak istiyorsanız izin verin biz sizi arayalım. Detaylı bilgi için toplantı odası kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Toplantı Odası Kiralamak

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.