İstanbul Kozyatağında Kiralık Ofis

İstanbul Anadolu yakasının en önemli iş noktalarından biri bugün Kadıköy’e bağlı Kozyatağı bölgesindedir. Global hizmet veren bankalar, hastaneler, oteller, iş merkezleri, plazalar, alışveriş merkezleri ve güçlü bir ulaşım ağı ile çevrelenmiş olan Kozyatağı, hem Maslak ve Levent’e göre daha sakin ve daha az yorucu hem de oldukça konforlu bir çalışma alanı sunar. Eğer, mevcut iş yerinizi taşımak üzere Kozyatağında kiralık iş yeri arıyorsanız, iş kurmak üzere kendinize uygun fiyatlı kiralık ofis arıyorsanız, şirketinizin toplantılarını yapmak üzere merkezi bir noktada kiralık toplantı odası arıyorsanız ya da sanal ofis, günlük kiralık ofis, hazır ofis seçeneklerini değerlendirmek istiyorsanız ByOffice Plazayı listenizin ilk sırasına almalısınız.

ByOffice Plaza Nerede?

İstanbul Anadolu yakasının en prestijli lokasyonlarından birinde bulunan ByOffice iş merkezi, e-5 yan yol üzerinde Kozyatağı Hilton’a çok yakın bir noktada bulunuyor. Ayrıca BayOffice, Carrefoursa Kozyatağı, metro istasyonu gibi alanlara yürüme mesafesindedir. Hem Anadolu yakasından hem de Avrupa yakasından toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir bir konumdadır.

Neden ByOffice Plaza Kozyatağında Kiralık Ofis?

Anadolu yakasının en merkezi konumlarından birinde bulunan ByOffice,  şık iç mekan dekorasyonu, prestijli adresi ile müşterileriniz, iş ortaklarınız ya da meslektaşlarınız için oldukça önemli bir çözüm sunar. Planofis ile BayOffice Plaza’dan uygun fiyatlarla ofis kiralayabilir, konforlu bir çalışma alanının keyfini sürebilirsiniz.

ByOffice’te hazır ofis kiralarsanız; kira kontratı, çay-temizlik, güvenlik, otopark, sekreterya hizmeti giderleri, stopaj, ofis mobilyaları, tamirat, dekorasyon gibi masraflarınızın olmayacağını da hatırlatalım.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.