Kozyatağında Hazır Ofis Lüksünü ByOffice’te Yaşayın!

Son yıllarda İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde hazır ofis kiralamak, sanal ofis çözümleri, günlük kiralık ofisler ve toplantı odası kiralama seçenekleri çok tercih edilir oldu. Her biri farklı ihtiyaçlara cevap veren söz konusu ofis kiralama seçenekleri, genellikle daha ekonomik rakamlarla şehrin en iyi noktasında en prestijli adreste çalışma lüksünü avantajlı bir biçimde sunduğu için popüler oldu. İstanbul Anadolu yakasında hazır ofis kiralamak için de Kozyatağı ByOffice Plaza mükemmel bir seçenek.

ByOffice Plaza’dan Uygun Fiyatlarla Kozyatağında Hazır Ofis Kiralama Avantajı

Anadolu yakasında ofis kiralamak istiyorsanız, şehrin bu bölgesinin ulaşım, merkezi olma ayrıcalıklarını yaşatırken sahile ve keyifli yaşam alanlarına yakın olma lüksünü sunabilen Kozyatağı bölgesine odaklanabilirsiniz. Kozyatağı ofis kiraları, genellikle e-5 yoluna yakınlık yani ulaşım kolaylığına göre değerlendirilir. Şirketinizi daha merkezi olacak yeni bir adrese taşımak ya da yeni bir şirket kurarken ofis kiralamak üzere değerlendireceğiniz Kozyatağı bölgesindeki kiralık ofisler, stopaj, emlak komisyonu, dekorasyon, ofis mobilyaları, IT alt yapısının kurulumu, otopark kirası gibi detaylarla oldukça masraflı bir hale gelebilir. Eğer en fazla bir kaç kişiden oluşan bir şirket yapınız varsa, şirket çalışanları genellikle tüm gün ofis dışında oluyorsa hazır ofis ya da sanal ofis seçenekleri ile şirket masraflarınızı yarıya kadar düşürebilirsiniz. Bu avantajlı çözüm, bugün İstanbul Anadolu Yakası Kozyatağı’nda ByOffice Plaza’da planofis.com.tr tarafından sunuluyor.

ByOffice Plaza’dan Kozyatağında Hazır Ofis NasılKiralanır?

planofis.com.tr’e girerek teklif istemek üzere hızlıca form doldurmanız yeterli. Ana sayfadaki “Hızlı Teklif” butonuna tıklayarak hemen formu doldurup gönderebilirsiniz. Adınız, soy adınız, istediğiniz ofis çözümü, telefon numaranız ve mail adresiniz teklif formuna girildikten hemen sonra size özek çözüm üretmek üzere planofis.com.tr personeli çalışmaya başlar. Sunulan teklifleri değerlendirerek hemen ofisinizde çalışmaya başlayabilirsiniz.

ByOffice Plaza’nın Ayrıcalıkları Nelerdir?

  • İstanbul Anadolu yakasının en merkezi konumunda yer alır.
  • Hem özel araçla hem de toplu taşıma araçlarıyla son derece kolay bir ulaşım noktasındadır.
  • Bölgenin en fazla tanınan en prestijli plazalarından biridir.
  • Otopark hizmeti sunar.
  • Plaza için ferah, şık ve dekoratiftir.
  • Güvenlik ve misafir karşılama hizmeti sunar.
  • Plaza odaları, toplantı salonları modern ve konforlu bir biçimde tasarlanmıştır.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.