Hazır Ofis Çözümleri

İstanbul’da Hazır Ofis Çözümleri

İstanbul, hem yerel anlamda hem de küresel anlamda dünyanın en güçlü ticaret trafiğine sahip şehirleri arasında gösteriliyor. Şehrin, üretim, ihracat, bilişim, sanat, otomotiv, taşımacılık, tekstil gibi çok farklı alanlarda dünya çapında hacmi olan şirketlere ev sahipliği yaptığı düşünülürse toplantı ve iş görüşmeleri için bu kozmopolit yapı içinde yer bulmanın güçlüğü daha iyi anlaşılabilir. Zira İstanbul’da uygun fiyatlı ofis kiraları neredeyse şehir dışında bulunabilir duruma gelmiştir. Ancak son yıllarda planofis.com.tr’nin de çok profesyonel bir biçimde sunduğu hazır ofis ve sanal ofis seçenekleri, büyük küçük demeden her işletmenin şehrin en merkezi noktasında ofis kiralayabilmesine yardımcı oluyor.

 İstanbul’da ofis kiralamak ya da mevcut iş yerinizin lokasyonunun trafik, ulaşım, konfor gibi sebeplerle yetersiz olma durumunda hazır ofis veya sanal ofis seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Peki, İstanbul’da en ucuz ofis kiraları, uygun fiyatla merkezi yerde ofis kiralamak gibi çözümlere nasıl ulaşacaksınız? Benzer şekilde; İstanbul’un en iyi ofis lokasyonları hangileridir? Anadolu yakasının plaza kiraları ne kadar, gibi soruların yanıtlarına göz gezdirelim…

Ofis Kiralamak İçin İstanbul’un En Merkezi Lokasyonları

İstanbul’un en işlek yerleri neleridir, sorusunun yanıtını vermeden önce bölgenin sürekli değişen yapısına değinmek gerekir. Giderek daha fazla arazinin imara açıldığı İstanbul’da dünden bugüne çok hızlı değişen bir lokasyon dengesi var. Bundan beş yıl önce çok izole görünen bölgeler, bugün çok işlek ve merkezi bir konumda kabul edilebiliyor. Artan metro istasyonları, kalabalıklaşmaya devam eden nüfus, kentsel dönüşüm, imara açılan araziler, yeni açılan köprüler söz konusu durumun nedenleri arasında gösterilebilir. Ofis kiralamak, toplantı yapmak, günlük ofis kiralamak ya da sanal ofis kiralamak için Avrupa yakasında Merter, Levent, Beyoğlu, Maslak gibi bölgeler kolay ulaşım, merkezi konum nedeniyle tercih edilebilir. Anadolu yakasında ofis kiralamak için de Ataşehir, Kozyatağı, Kadıköy önemli noktalar. Söz konusu bölgelere ulaşımın kolay olması, önemli iş merkezlerine ve alışveriş merkezlerine yakın olmaları, bölgede dünya mutfağında restoranların bulunması ve her türlü ihtiyaçlarınız için hizmete kolay ulaşabilecek olmanız önemli bir konfor sağlayacaktır.

ByOffice Plaza Hazır Ofis Çözümleri Hakkında

Eğer Kozyatağı’nda ofis kiralamak istiyorsanız, bu bölgenin en prestijli plazalarından biri ByOffice’tir. ByOffice Plaza, Avrupa yakasından da Anadolu yakasından da hem araçla hem de toplu taşıma ile en kolay erişilebilecek noktalardan biri üzerinde yer alıyor. Kadıköy plazalar bölgesindeki konumunun yanı sıra bankaların Anadolu yakası bölge müdürlüklerine, metro istasyonuna, otobüs ve dolmuş duraklarına, alışveriş merkezlerine yakındır. İstanbul’da oldukça önemli bir ihtiyaç olan otopark konusunda plazanın imkanlarından yararlanabileceğiniz gibi geniş, ferah ve şık ofis odaları ve toplantı salonları ile çalışma sürecini konforlu kılabilirsiniz.

Anadolu Yakasında Hazır Ofis Kiralayın!

Ülkenin farklı bölgelerinden katılımcıların bulunacağı bir toplantı için bazen kendi ofisiniz ulaşım açısından büyük bir zaman kaybına neden olabilir. Böyle durumlarda herkesin kolayca gelebileceği bir lokasyon seçmek üzere hazır ofis ya da günlük toplantı salonu kiralamak faydalı olacaktır. Freelance veya homeoffice yaptığınız işiniz için çalışma ortamına ihtiyacınız olabilir, müşterilerinizi ağırlayacak bir ofise gereksinim duyabilirsiniz. Yeni açacağınız şirketiniz için şehrin merkezi bir noktasında ancak ekonomik ofis kirası çözümü sunacak bir fikir arıyor olabilirsiniz. İşte tüm bu problemleri planofis.com.tr ile günlük ofis kiralayarak, uygun fiyatla toplantı odası kiralayarak ya da sanal ofis seçeneklerini kullanarak çözebilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.