İzmir Folkart Towers Hakkında

Son on yıldır dünya genelinde özellikle de Avrupa’da çevre dostu binalar, çevre odaklı yaşam alanları inşa etme fikri çok popüler. Her zaman insan odaklı şehirleşmeden yana olan ve bu eksenden asla ayrılmayan Avrupa’da çocuk parkları, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları gibi konular çok önemseniyor.

Ülkemizde de böyle bir anlayışla şehirleşmek daha sosyal, daha özgüvenli, daha huzurlu bir toplumsal yaşamı derinden etkileyecektir. İşte bu inançla İzmir’de çok modern, çok şehirli, çok teknolojik ve çok da çevreci bir yaşam alanı inşa edildi. Bölgenin ofis, yaşam alanı, sosyal alan konusunda çok önemli bir eksikliğini gideren Folkart Towers, sadece İzmir’in değil tüm Avrupa’nın en prestijli projelerinden biri olarak kabul ediliyor.

İzmir Folkart Towers Ne Zaman İnşa Edildi?

2006 yılında Saya Group tarafından planlanan ve Folkart Yapı tarafından tamamlanan İzmir Folkart Towers projesi, bugün şık yaşam alanları, ofisleri ile çok keyifli bir kullanım sunuyor.

Teknolojik Bir Yaşam Alanı

İzmir’de ofis kiralamak ya da konforlu bir yaşam alanı için Folkart kuleleri mükemmel bir seçim. Çünkü İzmir Folkart’ta ofisler ve evler hem çevreci hem de teknolojik bir yapıyla planlanmış.

Folkart Yapı tarafından inşa edilen kulelerde elektronik ve dijital donanım güvenlik ve konfor odaklı bir biçimde geliştirilerek hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok ödül almış. Ayrıca Folkart’ta ofis kiralayanların, hem iş yeri sahibi olanların, ev sahibi olanların memnuniyetini kaliteli malzeme ve işçilikle de garantilediklerini söylemek yanlış olmaz.

İzmir Bayraklı’da Ofis Kiraları ve Folkart

İzmir’in son beş yılda çok hızlı bir büyüme ivmesi yakalayan bölgesi Bayraklı’da bulunan İzmir Folkart Towers, ofis kiralamak ya da ofis sahibi olmak için doğru adres. Prestijli konumu, bölgede yarattığı kalite etkisi, konforlu yaşam alanları, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme gibi detaylarla hayata değer katan etkisi ile Folkart Towers’ta iş yerinizin olması çok keyifli bir motivasyon kaynağı.

Geniş ve konforlu ofisler, güncel dekorasyon trendlerine göre döşenmiş. Ayrıca güvenlik, oto park hizmeti, diğer hizmetler de son derece ayrıcalıklı hissettiriyor.

Folkart’ta iş yeri kiralamanın en avantajlı yanlarından biri de dilediğinizde yemek, alışveriş, spor salonu, yüzme havuzu, masaj, hamam, sauna, güzellik salonu, kuru temizleme gibi hizmetlerin en kalitelisine ulaşabilmeniz.

İzmir Bayraklı bölgesi, giderek daha fazla iş merkezinin inşası ve ulaşım ağının kesişme noktasındaki değerli konumu ile ofis kiralarının yüksek olduğu bir alan. Adalet sarayının ve İzmir PTT Müdürlüğü gibi kamu binalarının da bölgede bulunması söz konusu popülaritenin nedenleri arasında gösteriliyor.

Hal böyle olunca dünya mutfağından restoranlar, oteller de bölgede konumlanıyor. Bayraklı, Alsancak, tarihi Kemeraltı Çarşısı gezip eğlenebileceğiniz noktalara da kolay ulaşım imkanı sunuyor.

İzmir Folkart Towers ’ta Hukuk Bürosu Kiraları Ne Kadar?

Bayraklıda büro kiraları da söz konusu olumlu değişimden etkilenerek giderek yükseliyor. Özellikle avukatların İzmir’de hukuk bürosu açacak ofis arayışları Bayraklı çevresine odaklanıyor.

Eğer kendinize hukuk bürosu açmak üzere Bayraklı da ofis arıyorsanız Folkart Towers’ta tahmininizden çok daha uygun fiyatlarla ofis kiralayabilirsiniz. Folkart kulelerinin en şık ve konforlu ofislerini sizin için uygun fiyatlarla hazır ofis hizmetiyle sunan planofis.com.tr’den teklif almanız yeterli.

Ana sayfadaki “hızlı teklif” butonuna tıklayarak söz konusu bilgileri bir iki dakika içinde doldurup gönderdikten hemen sonra size özel hazır ofis ya da sanal ofis çözümü için teklif alabilirsiniz.

Peki, hazır ofis ve sanal ofis nedir?

Stopaj, emlak komisyonu, dekorasyon masrafı, internet kurulumu, tadilat masrafı, ofis mobilyası için ödeme yapmadan üstüne sekreterlik hizmeti, oto park hizmeti, tamirat, tadilat, kurulum hizmeti, çay servis hizmeti alarak ofis sahibi olmanın adı: hazır ofis’tir. planofis.com.tr tarafından İzmir Folkart’ta sunulan hazır ofis seçeneği ile tüm bu masraflar olmaksızın şehrin en prestijli noktasını iş yeri adresi olarak gösterip, müvekkillerinizle, meslektaşlarınızla toplantılarınızı yürütebilirsiniz.

Telefonlarınız siz ofiste yokken hukuk büronuzun adıyla açılır, notlarınız, kargolarınız, postalarınız alınır. Eğer sadece kısıtlı zamanlarda ofise ihtiyaç duyuyorsanız sanal ofis seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Homeoffice ya da Freelance Çalışanlar İçin İzmir’de Uygun Fiyatlı Ofis

İzmir Folkart’ta ofis kiraları ne kadar diye düşünen bir homeofis çalışan ya da freelancer iseniz, size güzel bir haberimiz var: sürekli kullanmadığınız bir ofis için onlarca kira ücreti, mobilya masrafı, stopaj, emlak komisyonu, internet kurulumu gibi harcamalar yapmanıza gerek yok.

Tüm bu giderler olmadan sadece ofis kullandığınız günler için ücret ödeyerek kendi ofisiniz olarak adres göstereceğiniz, dilediğiniz zaman da gidip çalışabileceğiniz, toplantı yapabileceğiniz, müşterilerinizi davet edebileceğiniz bir iş yeriniz olabilir.

Tek yapmanız gereken planofis.com.tr’den teklif alarak İzmir Folkart için sanal ofis başvurusu yapmak.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.