Hukuk Bürosu

İzmir Folkart Towers’ta Hukuk Bürosu Açmanın Maliyeti Nedir?

Avukatlar için son yıllarda çalışma biçimi epey değişti. Eskiden adliyeye yakın bir hukuk bürosu açıp, içini koyu ahşap renklerde mobilyalarla doldurmak, bir hukuk sekreteri, “getir-götür” elemanı bir de çay servisi personeli alıp bir kaç da stajyer avukatla ofisi tamam etmek gerekirdir. Bu saydıklarımız olmazsa olmazdı. İnternetin hemen her alanda çalışma şeklini online kılması ile bu alanda da işler değişti. Avukatlar, artık daha online bir çalışma biçimini benimsiyor. Bu durum, hukuk bürosu kiralama süreçlerine de yansıyor. Peki, hukuk bürosu trendi nedir, son moda hukuk büroları nasıl dekore ediliyor ve bugün örneğin Folkart Towers hukuk bürosu açmanın maliyeti nedir…

İzmir Barosuna kayıtlı bir avukatsanız ve İzmir’de hukuk bürosu açacak ofis arıyorsanız, Bayraklı adliyesine yakın bir ofis için kiralar dairenin durumuna göre değişiyor. Adliyeye yakınlık, dairenin görünümü, ne kadar yeni olduğu hatta manzarası gibi detaylar fiyata etki ediyor. Bayraklı Adalet mahallesi olarak adlandırılan bölge, İzmir’de hukuk bürosu açmak için en trend nokta. Bu bölgede bir Avukatlık ofisiniz olsun istiyorsanız İzmir Bayraklı Adalet Mahallesi ofis kiraları şeklinde bir araştırma yapabilirsiniz.

Bulduğunuz ofis için kira stopajı vergisi, emlakçı komisyonu, apartman ya da site aidatı da ödeyerek maliyeti hesaplayabilirsiniz. Elbette ofisi dekore etmek, aydınlatma, mobilyalar, cihazlar, bilgisayar, internet ve televizyon kurulumu ve gerekirse bazı tadilat işleri de hesaba katılmalı. Siz duruşmadayken ya da dışarıdayken danışanlarınızı karşılayacak bir personel, gerektiğinde çay, kahve, su yani sıcak ve soğuk içecek servisi yapacak bir personel de önemli bir ihtiyaç olabilir.

Onları maaşları, sigortaları, yol ve yemek masrafları da eklenince gerçek anlamda İzmir’de avukatlık ofisi açma bedeli ortaya çıkacaktır. Peki, “ben bu detaylarla boğulmak istemiyorum, çok daha pratik bir çözümü belki de çok daha ekonomik bir biçimde elde etmek istiyorum” diyorsanız ne olacak? Hazır ofis, sanal ofis hatta paylaşımlı ofis kullanma trendini denemeye ne dersiniz…Tüm dünyada avukatların en çok tercih ettiği ofis kullanımı biçimi olan hazır ofis çözümleri özellikle avukatlar için ideal bir seçenek.

Peki, hazır ofis seçeneğinin avukatlar için avantajları neler?

  • Günlerce o emlakçı senin bu emlakçı benim ofis ofis gezmenize gerek kalmaz. planofis.com.tr’den bir kaç dakikada size özel bir teklif gelir ve Folkart Towers’ta hukuk ofisiniz hazır.
  • Tutacağınız ofis için tadilat, dekorasyon, mobilya, eşya, cihaz, internet kurulumu, elektrik, su, doğalgaz açtırma gibi işlerin hiç birini yapmanız gerekmez. Tüm bunlar hazır olarak, sorunsuz çalışıyor olarak, gerektiğinde ihtiyacınıza göre değiştirilecek şekilde sunulur. Adı üstünde “hazır ofis”
  • En moda dekorasyon nasıl, en ferah çalışma alanı nasıl olur diye araştırma yapmanıza da gerek kalmaz. Çünkü İzmir’in prestijli iş merkezi ve yaşam alanı olan Folkart kulelerinde hukuk bürosu olarak planofis.com.tr’den kiralayacağınız büronuz son derece trend bir biçimde dekore edilmiştir.
  • Sekreter, servis elemanı, güvenlik sistemleri masrafları da liste dışıdır. Bunların tamamını üstelik de en profesyonel işe alım uzmanlarında mülakatları yapılmış donanımlı personelle birlikte hazır ofis paketinizle alabilirsiniz. İşe alım, işten çıkarma gibi işlerle de uğraşmak zorunda kalmazsınız. Hazır ofis kullanımında telefonlarınızı sizin vereceğiniz isimle açan, notları size iletilmek üzere tutan, kargo ve postalarınızı alıp gönderimini sağlayan, misafirlerini karşılayan sekreterlik hizmeti içecek ikramı yapan servis elemanı, otopark, güvenlik hizmetleri de pakete dahildir.
  • Stopaj ve emlakçı komisyonu ödemeden kiralama yaparsınız.
  • Folkart Towers’ta ofis kiralarının yüksekliğinden etkilenmeden sahibi olur, bu adresi iş yeri adresiniz olarak gösterebilirsiniz.
  • Ofisi kullanmadığınız günlerde ofis kirası ödemeyeceğiniz için standart bir Bayraklı Adliye Mahallesi iş yeri kirasından çok daha uygun bir rakam çıkar karşınıza.
  • Gerektiğinde Folkart Kuleleri kiralık toplantı salonu hizmetinden de yararlanarak kalabalık grupları burada ağırlayabilirsiniz.

Size en uygun teklifi almak için formumuzu doldurun. Sanal & Hazır ofis uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçsin.